دانلود کتاب دانش آموزان دیرآموز و مشکلات آموزشی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دانش آموزان دیرآموز و مشکلات آموزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دانش آموزان دیرآموز و مشکلات آموزشی

دانش آموزان دیرآموز و مشکلات آموزشی: همراه با روش‌های ساده برای آموزش خواندن، نوشتن، مفاهیم پایه ریاضیات و مباحث کلی یکی از برنامه‌های اداره آموزش و پرورش استثنایی کشور سنجش نو آموزان بدو ورود به پایه‌ی اول دبستان می‌باشد. متاسفانه به دلایل متعددی از جمله:  تغییر سبک زندگی انسان امروزی، کاهش میزان جنبش وحرکت مادران وکودکان، تغییرات تغذیه‌ای نامناسب نظیر فست فوت‌ها، محیط‌های محدود آپارتمانی، آلودگی‌های زیست محیطی وآلاینده‌ها‌ی ناشی از سوخت‌های فسیلی، عوامل استرس زا واضطراب آورناشی از روابط نادرست خانوادگی در دوران بارداری وشیر دهی، تعداد زیادی ازاین کودکان درآزمون‌های آمادگی تحصیلی به عنوان دانش‌آموز تلفیقی یا دیر آموزشناخته می‌شوند. روند یادگیری ومیزان پیشرفت تحصیلی این دانش آموزان، نسبت به سایر هم کلاسی‌هایشان پایین‌تر است. ومفاهیم آموزشی، برای این طیف از دانش‌آموزان باید به شیوه‌های متفاوت و بسیار ساده و ملموس بیان شود. اما از آنجا که این کودکان با سایر بچه‌های عادی در یک کلاس قرار می‌گیرند.

معمولا مفاهیم آموزشی برای آن‌ها با روش‌های تدریس عادی بیان می‌شود. از طرفی معلمین عزیز هم در رابطه با نحوه‌ی آموزش این قبیل افراد آموزش خاصی ندیده‌اند. و در اغلب موارد همان روش‌های عادی را با تاکید بیشتر برای این کودکان اجرا می‌کنند. ودر خوش بینانه‌ترین حالت در یک ساعت انفرادی با همان روش‌ها به آموزش دانش‌آموز می‌پردازند. توجه داشته باشیم که تلفیق حواس چندگانه کودکان در آموزش بسیار مهم است. استفاده از حرکت و بازی به ایجاد انگیزه در کودک کمک کرده، به تعمیق و تسریع و تسهیل در یادگیری منجر خواهد شد.

 ۸۸ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-309-135-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
بخش 1: دانش آموزان دیرآموز، چالشهای آموزشی
بخش 2: راهکار‌های آموزشی برای دانش‌آموزان دیرآموز
فصل نخست: راهکار‌های برای تسهیل آموزش خواندن و نوشتن
فصل دوم: روش‌های موثر در آموزش مفاهیم پایه ریاضیات
منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب دانش آموزان دیرآموز و مشکلات آموزشی

برای دانلود کتاب دانش آموزان دیرآموز و مشکلات آموزشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دانش آموزان دیرآموز و مشکلات آموزشی
الهیار زارعی
۱۳۹۵/۸/۲۹
واقعا عالی بودچون من خودم اموزگارکلاس اول هستم وبیست وسه ساله که فقط کلاس اول درس میدم وخیلی به من درامرتدریس کمک کرد. خواهش می‌کنم کتابهای دیگری که به ما دراین زمینه کمک می‌کنندبیاورید. ممنون ومتشکر.
احمد جاهد
۱۳۹۵/۴/۱۲
سلام. کتاب بسیار عالی در زمینه دانش اموزان کندیادگیر می‌باشد
محمد خیاط
۱۳۹۴/۱۱/۲
ان شااله در مسیر خدمت به فرهنگ و هنر کشور موفق و موید باشید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)