دانلود رمان سیزده نفر سر میز شام


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان سیزده نفر سر میز شام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان سیزده نفر سر میز شام

حافظه عمومی مردم معمولاً خوب نیست و خیلی چیزها را زود فراموش می‌کنند، از آن جمله جریان جالب
و هیجان‌انگیز قتل جرج‌آلفرد استی وینست مارشال
(Gorge Alfred St Vincent Marshal) است که در اذهان عمومی مدتی شکل گرفت و همه را به کنجکاوی و بحث واداشت و سپس به فراموشی سپرده شد و با فراموش شدن آن موضوعات دیگری جایگزین اذهان عمومی شد.

دوست من هرکول پوآرو هرگز به طور صریح در مورد آن پرونده اظهار نظری نکرد، او آن را قبول نکرد و پرونده به کس دیگر واگذار گردید. ولی از نظر پوآرو این پرونده یکی از پرونده‌هایی بود که نپذیرفتن آن را جزو اشتباهاتش به حساب می‌آورد.

پوآرو همیشه سوگند یاد می‌کند که اظهارات بیگانه‌ای در خیابان وی را به خود آورد. به هر صورت ممکن است وی به طور اتفاقی واقعیت را کشف کرده باشد اما به قول خودش:

- من گمان می‌کنم که این جنایت آنگونه که باید کشف نشد و مسائل مبهمی هنوز به چشم می‌خورد و نکات تاریکی در آن وجود دارد. بنابراین من احساس می‌کنم که زمان آن رسیده که آن چه را که می‌دانم روی کاغذ بیاورم.

من تمام جزئیات و مطالب پرونده را خوب می‌شناسم و این نکته را نیز متذکر می‌شوم که ممکن است این جنایت به جهت رسیدن یک خانم هوسران به خواسته‌هایش اتفاق افتاده باشد، که به هر صورت فرقی نمی‌کند.

روزی که پوآرو در اتاق نشیمن، بالا و پایین می‌رفت و در فکر بود، در مورد پرونده‌ی فوق ‌اطلاعات و نکات بسیار جالبی را یادآوری کرد ...

 ۳۶۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۹: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بیوگرافی آگاتا کریستی
1 : مهمانی هنرمندانه
2 : مهمانی شام
3 : مرد دندان طلایی
4 : مصاحبه
5 : قتل
6 : بیوه
7 : منشی
8 : احتمالات
9 : دومین قتل
10 : جینی درایور
11 : خودستایی
12 : فرزند دختر
13 : پسرعمو
14 : پنج سؤال
15 : سرمونته گوکورنر
16 : صحبت اصلی
17 : فرار
18 : مرد دیگر
19 : یک بانوی بزرگ
20 : راننده تاکسی
21 : داستان رولاند
22 : رفتار عجیب پوآرو
23 : نامه
24 : خبرهایی از پاریس
25 : میهمانی ناهار
26 : پاریس
27 : یک سند مستند

راهنمای دانلود رمان سیزده نفر سر میز شام

برای دانلود رمان سیزده نفر سر میز شام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان سیزده نفر سر میز شام

نظرات رمان سیزده نفر سر میز شام

رویا قنات آبادی
۱۴۰۰/۱/۲۳
از نظر ترجمه بسیار کار سطح پایینی بود و همچنین ویراستاری کتاب هم مشکل فراوان داشت. آقای افراسیابی در کتابهای دیگری هم که از ایشان در مقام مترجم خواندم در برگردان اسامی دقت لازم را نداشته‌اند. این یکی از اصول کار ترجمه است. امتیازی که دادم برای ترجمه بود وگرنه آثار خانم کریستی جذابیت فراوانی برای خواننده این سبک دارا می‌باشند.
Bahareh Bg
۱۳۹۵/۸/۲۰
به نظر من ترجمه اصلاااا خوب نبود، ویرایش هم همینطور، ضمایر و افعال اصلا منظم و یکنواخت نبود و جو داستان رو بر عکس تمام کتابهایی که از اگاتا خوندم به هیچوجه القا نمیکرد، کاش بیشتر توجه میشد به ترجمه و ویراستاریش
جودی آبوت
۱۳۹۵/۱۰/۲۸
آفرین بر خانم آگاتا کریستی. چیدمان اتفاقات خوب بود و خواننده رو وادار به خواندن کتاب میکنه. با پایان غافلگیر کننده همیشگی و پی بردن به حقیقت ماجرا توسط پوآروی دوست داشتنی!
مشاهد همه نظرات (۱۹)