دانلود رمان شهر شادی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان شهر شادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان شهر شادی

کتاب شهر شادی اثر دومینیک لاپیر نویسنده توانای فرانسوی است. داستان «شهر شادی» چنان افسون‌کننده است که انسان را مجذوب خود می‌کند و نمی‌توان به راحتی از کنار واقعیت‌های تلخ و شیرین آن گذشت.

دومینگ لاپیر در عرصه رمان و ادبیات داستانی کتاب‌های پرمخاطب و پرفروشی نگاشته است. کتاب شهر شادی پس از انتشار در فرانسه به دلیل مضامین لطیف و انسان‌دوستانه‌اش به زبان مختلف در کشورهای جهان ترجمه شد و مورد استقبال محافل ادبی قرار گرفت.

این داستان درباره زندگی مردان، زنان و کودکانی است که به دلیل سیلاب‌ها، خشکسالی‌های پی‌درپی و سایر بلایای طبیعی از خانه و کاشانه خود آواره شده و به حاشیه‌های شهری کشانده شده‌اند که ظرفیت پذیرش مهاجران را ندارد.

از صفحه‌های آغازین داستان تا سطرهای پایانی آن، از سخت‌ترین مشکلات تا امیدوارکننده‌ترین مسائل چنان در ذهن و روح آدمی نقش می‌بندد که گویی داستان برای همیشه در لابلای خطوط ذهن انسان جایگزین شد است.

داستان کتاب براساس سرگذشت واقعی انسان‌های سخت‌کوشی بوده است که نویسنده برای نگارش آن سه سال در کلکته مرکز بنگال غربی در هندوستان تحقیق کرده و با صدها نفر از اهالی آن منطقه مصاحبه کرده است.

 ۳۰۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۷۵، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان شهر شادی

برای دانلود رمان شهر شادی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان شهر شادی

نظرات رمان شهر شادی

عباس عبدالکریم
۱۳۹۸/۴/۲۰
سلام
دوستان من این کتاب رو از کتابراه دانلود کردم و به صورت مجازی مطالعه کردم، ولی اگر نسخه چاپی این کتاب رو بخواهم پیدا میشه و اگر پیدا نمیشه نسخه پی دی اف رو از کجا میشه دانلود کرد؟
Samad Binesh
۱۳۹۶/۱۱/۲۹
واقعا عالی بود نوشتن رمانی مثل این خیلی سخته نویسنده خیلی تلاش کرده
M Z
۱۳۹۶/۱۰/۲۰
این داستان واقعا تکاندهنده و آموزنده بود
مشاهد همه نظرات (۸)