دانلود رمان غروب آرزو (عصیان)

  • از: نسرین ثامنی
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۳۱ رای
  • برای دانلود قانونی رمان غروب آرزو (عصیان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان غروب آرزو (عصیان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان غروب آرزو (عصیان)

رمان غروب آرزو اولین و زیباترین اثر نسیرین ثامنی است که نویسنده با برداشتی از زندگی واقعی به جنبه‌ای متفاوت از مشکلات و معضلات جامعه می‌نگرد. حادثه یا حوادثی که بر قهرمان داستان می‌گذرد حقایق مسلم و انکارناپذیری است که بخشی از اجتماع ما را، به خصوص در روابط زناشویی دربرگرفته است. با بررسی اجمالی بر طبقات مختلف جامعه می‌توان دریافت که اختلافات ناشی از تضاد اخلاقی و نداشتن فرهنگ صحیح زناشویی در بین زوج‌های جوان به هر نحو و به هر شکلی وجود دارد.

چکیده‌ای از متن:

چشمان درشت و زیبایش هم‌چنان در قهقرا در حرکت بود و من که خود را منکوب و شکست‌خورده می‌دیدم به ناچار سکوت اختیار کرده و به چهرة زیبایش که جذابیت و گیرایی ویژه‌ای داشت خیره ماندم.

دستش را به گرمی فشردم و هیچ نگفتم. او در چشمانم خیره شد و لبخند زد. نگاه‌مان گویاترین کلام بود شاید او در چشمانم احساس سپاس و حق‌شناسی را خوانده بود، زیرا که برق اشک را در چشمان مهربانش دیدم.

 ۵۲۲ صفحه، ۸۰۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5518-12-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان غروب آرزو (عصیان)

برای دانلود رمان غروب آرزو (عصیان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان غروب آرزو (عصیان)

نظرات رمان غروب آرزو (عصیان)

زهرا ....
۱۳۹۹/۱/۱۸
هر سطر و جمله این کتاب و عمیقا درک میکنم، با هر ناراحتی زهرا منم گریه کردم، و عمیقا احساس هم دردی کردم، و از خدای عادل و مهربان میخوام هر چی مرد بدذات و بدجنس در کشورمون وجود داره ب پست‌ترین شکل ممکن بمیره، اما خدا نمیدونم چرا کاری نمیکنه! از نویسنده کتاب ممنونم ک این داستان را به تحریر دراورد. از برای زهراهای جامعه خدای مهربان کمک و شکیبایی میخوام. این کتاب متاثرترین کتابی بود ک میتونس وجود داشته باشه. زهرا جان روحت شاد.
Rrza Anbar
۱۳۹۹/۸/۲۸
دوستان عزیز!
هر کتابی که غم انگیزه و سیاه و تاریکه که افتضاح نیست.
این کتاب معرکس!
من ۵ سال پیش این کتاب رو خوندم و خیلی چیزی از داستانش یادم نیست. اما هنوز هم می‌دانم فوق العاده بود و می‌دانم که باید دوباره بخوانمش.
وقتی که در حال خوندن این کتاب بودم، همیشه همراهم بود و نمی‌توانستم زمین بگذارمش..
فرشته یوسف قنبری
۱۳۹۹/۲/۲۰
اصلا کتاب خوبی نبود در طول زندگیم کتابی به این بدی نخوندم خیلی تاریک و سیاه ناامید اصلا پیشنهاد نمیکنم بخونیییید هرکس بخونه پشیمون میشه
مشاهد همه نظرات (۲۰)