دانلود رمان فارست گامپ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان فارست گامپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان فارست گامپ

زندگی همانند یک سئوال چهار گزینه‌ای است، اما این سئوال پاسخ صحیح و مشخصی ندارد، بلکه هر یک از افراد با انتخاب یکی از گزینه‌های آن مسیر زندگی خود را مشخص می‌کنند و تفاوت‌ میان آنها سرنوشت‌ها را رقم می‌زند و افراد را در شرایط مختلف زندگی قرار می‌دهد. در پس هر یک از گزینه‌ها، گزینه‌های فراوانی وجود دارد، اما شرط بر آن است که با انتخاب یک گزینه به دیگر گزینه‌ها دست پیدا کنیم. داستان فارست گامپ فرصت مناسبی برای شناخت نیروهای بالقوۀ درون و انعکاس خوبی‌ها و دوستی‌ها در دنیای بیرون است. در انتهای این کتاب در می‌یابیم که انتخاب راه مستقیم و ساده زیستی اولین عامل تضمین کننده در سعادت و خوشبختی است، در حالیکه زیرکی، طمع و دورویی در آن سوی زندگی قرار می‌گیرند. فارست گامپ، که دیگران به وی برچسب حماقت می‌زنند در واقع یک انسان ساده، ولی خارق‌العاده است. برای فارست مهم نیست که دنیا زیر و رو شود، او تنها چشم به هدف‌های خود دارد. فارست شاید فرد بسیار باهوشی نباشد، اما می‌داند عشق چیست! مهم هم همین است! رمز تمام کامیابی‌های فارست در همین است.

او می‌دود تا رستگار شود، شاید فقط برای گرفتن پَری که در نسیم صبحگاهی به این سو و آن سو می‌رود و تو با تمام وجودت می‌گویی بدو فارست! بدو...

فیلم ساخته شده بر اساس داستان فارست گامپ یک موفقیت عظیم تجاری بود به طوری که در مجموع توانست ۶۷۷ میلیون دلار در گیشه جهانی کسب کند و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم آمریکا در آن سال شود. فارست گامپ نامزد دریافت ۱۳ جایزهٔ اسکار شد و از این تعداد ۶ جایزه را شامل جایزه اسکار بهترین فیلم، بهترین جلوه‌های ویژه، بهترین کارگردانی و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای تام هنکس را بدست آورد.

 ۲۴۰ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-22-6 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان فارست گامپ

برای دانلود رمان فارست گامپ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان فارست گامپ
الهه سعادتی
۱۳۹۶/۸/۲۹
احتمالا ترجمه این کتاب خیلی خوب نبود که برام انقدر که معروف هست جذاب نبود
رامین کرمی
۱۳۹۶/۹/۲
نه اینطور نیست اصولا همیشه کتابها بهتر از فیلمهایی هستند که از روی آنها ساخته می‌شوند. اما فارست گامپ فیلم خوش ساخت و بازی عالی تام هنکس بهتر از کتابش از آب در اومده. منم حس شما رو دارم که کتابش نمیچسبه.
maryam nazemi
۱۳۹۶/۵/۲۱
فارست شاید فرد بسیار باهوشی نباشد، اما می‌داند عشق چیست! مهم هم همین است!
معین کریمی
۱۳۹۶/۶/۹
خوندن این کتاب به شدت توصیه میشه. البته اگر اول فیلمش رو با درخشش خارق العاده تام هنکس ببینید بعد کتابو بخونید لذت بیشتری میبرید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)