دانلود رمان فارست گامپ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان فارست گامپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان فارست گامپ

زندگی همانند یک سئوال چهار گزینه‌ای است، اما این سئوال پاسخ صحیح و مشخصی ندارد، بلکه هر یک از افراد با انتخاب یکی از گزینه‌های آن مسیر زندگی خود را مشخص می‌کنند و تفاوت‌ میان آنها سرنوشت‌ها را رقم می‌زند و افراد را در شرایط مختلف زندگی قرار می‌دهد. در پس هر یک از گزینه‌ها، گزینه‌های فراوانی وجود دارد، اما شرط بر آن است که با انتخاب یک گزینه به دیگر گزینه‌ها دست پیدا کنیم. داستان فارست گامپ فرصت مناسبی برای شناخت نیروهای بالقوۀ درون و انعکاس خوبی‌ها و دوستی‌ها در دنیای بیرون است. در انتهای این کتاب در می‌یابیم که انتخاب راه مستقیم و ساده زیستی اولین عامل تضمین کننده در سعادت و خوشبختی است، در حالیکه زیرکی، طمع و دورویی در آن سوی زندگی قرار می‌گیرند. فارست گامپ، که دیگران به وی برچسب حماقت می‌زنند در واقع یک انسان ساده، ولی خارق‌العاده است. برای فارست مهم نیست که دنیا زیر و رو شود، او تنها چشم به هدف‌های خود دارد. فارست شاید فرد بسیار باهوشی نباشد، اما می‌داند عشق چیست! مهم هم همین است! رمز تمام کامیابی‌های فارست در همین است.

او می‌دود تا رستگار شود، شاید فقط برای گرفتن پَری که در نسیم صبحگاهی به این سو و آن سو می‌رود و تو با تمام وجودت می‌گویی بدو فارست! بدو...

فیلم ساخته شده بر اساس داستان فارست گامپ یک موفقیت عظیم تجاری بود به طوری که در مجموع توانست ۶۷۷ میلیون دلار در گیشه جهانی کسب کند و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم آمریکا در آن سال شود. فارست گامپ نامزد دریافت ۱۳ جایزهٔ اسکار شد و از این تعداد ۶ جایزه را شامل جایزه اسکار بهترین فیلم، بهترین جلوه‌های ویژه، بهترین کارگردانی و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای تام هنکس را بدست آورد.

 ۲۴۰ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-22-6 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان فارست گامپ

برای دانلود رمان فارست گامپ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان فارست گامپ

نظرات رمان فارست گامپ

رضا دبستانی
۱۳۹۵/۱۲/۶
حدود بیست سال پیش این کتاب را با ترجمه دیگری خواندم. نسخه انگلیسی کتاب را نیز مطالعه کرده ام. متاسفانه بخش‌هایی از کتاب سانسور شده است و یا به شکل دیگری ترجمه شده است. و به میزان زیادی از جذابیت کتاب کاسته است. در مجموع می‌توانم بگویم که‌ در این ترجمه، مترجم به متن وفادار نبوده است. لذا مطالعه این ترجمه را توصیه نمی‌کنم. نسخه اصلی این کتاب بسیار جذاب است.
غلامرضا صیدالی
۱۳۹۶/۸/۱۷
من بسیار فیلمشو دوست داشتم و با بازی اعجاب انگیز تام هنکس، بینظیر شده بود فضای فیلم و الان هم کتابشو میخونم.... واقعا خواندن کتابهای اینچنینی برای خودباوری و دور شدن از فضای برچسب زدن به دیگران بواسطه ذهن خود انسان رو یاری میکنه.... . به نظر من قضاوت کردن دیگران بالاترین عامل شکست خود و رفتن در راهیی است که ارامشی در اون وجود ندار همیشه موفق باشید
Shahab D
۱۳۹۵/۱۱/۱۵
اطمینان دارم این رمان از نسخه‌ی فیلم ساخته شده به مراتب کیفیت بالاتری داره. کسانی که فیلم رو ندیدن سعی کنن ابتدا رمان رو مطالعه کنن. وگرنه تخیل و تصویر سازی تحت فضای فیلم صورت می‌گیره که بنظرم اینطور چندان مطلوب نیست.
مشاهد همه نظرات (۱۹)