دانلود رمان قتل در قطار سریع السیر شرق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان قتل در قطار سریع السیر شرق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان قتل در قطار سریع السیر شرق

قتل در قطار سریع السیر شرق دارای دو عنوان انگلیسی و آمریکائی است.

MURDER THE ORIENT EXPRESS

MURDER IN THE CALAIS COACH

خانم آگاتاکریستی، کتاب قتل در قطار سریع السیر شرق را در سال 1934 نوشت.

در سال 1974 کتاب مزبور به صورت فیلمی پر فروش به نمایش درآمد که متاسفانه شخص آگاتا کریستی در هنگام نمایش فیلم، پرده در نقاب خاک داشت و موفق نشد آن را ببیند.

جریان کتاب پیرامون حوادث انتقام جویانه‌ای است علیه رئیس یک باند آدم ربا، که رباینده در یک اقدام وحشیانه دختر سه ساله‌ی یک هنرپیشه‌ی مشهور و محبوب را می‌رباید. رباینده که رانشت یا کاستی نام داشت از خانواده‌ی آرمسترانگ باج می‌خواهد تا دایزی را آزاد کند، ‌با آن که خواسته‌ی وی برآورده می‌شود، ولی او به جای کودک، جسد وی را تحویل می‌دهد.

درشروع داستان، هرکول پوارو برای انجام ماموریتی به سوریه رفته تا در مورد مشکل بغرنجی که کشور فرانسه با آن دست به گریبان است، ‌فعالیت نماید.

 ۳۳۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9915-04-3 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان قتل در قطار سریع السیر شرق

برای دانلود رمان قتل در قطار سریع السیر شرق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان قتل در قطار سریع السیر شرق

نظرات رمان قتل در قطار سریع السیر شرق

امید باقرى
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
سلام قربان
پاراگرافها با هم همخوانى نداره، انگار از یه جاى کتاب مى پره یه جاى دیگه، ببینید همین مدل عرضه کردن هاى اینترنتى نمى زاره آدمها خرید اینترنتى رو جایگزین کنند
خواهشأ بعد خوندن دیدگاه من نسخه کامل این کتاب رو برایم بفرستید
آسیه سعیدیان
۱۳۹۶/۱۲/۵
خب این هم یکی از بی‌نظیرهای آگاتا کریستی. به زیبایی مرگ راجر اکروید نبود اما جالب بود و در تضاد با اون داستانی ک چندین مسافر در جزیره‌ای بودند و یکی یکی کشته میشدند و آخرش....
الهام و
۱۳۹۹/۹/۱۲
داستان کتاب زیبا و گیج کننده بود. ولی اشتباهات ترجمه‌ای و املایی و همچنین انشایی واقعا اعصاب آدم رو خرد میکرد. بعضی جاها اصلا مشخص نبود چه کسی داره حرف میزنه و...
مشاهد همه نظرات (۲۵)