دانلود رمان میدگارد: دره طلسم شده


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان میدگارد: دره طلسم شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان میدگارد: دره طلسم شده

افسانه آغاز می‌شود! رمان میدگارد: دره طلسم شده نوشته‌ی احمدرضا صالحی نخستین جلد از مجموعه‌ی جذاب و پرفروش میدگارد محسوب می‌شود که زندگی پسری پرورشگاهی را روایت می‌کند. این پسر یک پری‌زاد است و پس از این‌که به هویت اصلی خود پی‌می‌برد، راهی سرزمین پریان می‌شود.

درباره‌ی کتاب میدگارد 1: دره طلسم شده:

پسر بچه‌ی یتیمی به نام آریا به هویت اصلی خود پی می‌برد و متوجه می‌شود پدرش یک پری اصیل و مادرش یک انسان بوده است. آریا که پری‌زاد محسوب می‌شود برای دنیای پری‌ها تهدیدی بزرگ به شمار می‌آید. این پسر نوجوان همیشه با سایر بچه‌های پرورشگاه فرق داشت و می‌توانست پری‌های دیگر را ببیند و این‌گونه با تینا و پدربزرگش که هر دو غیرآدمیزاد هستند آشنا می‌شود، این آشنایی مسیر زندگی آریا را تغییر می‌دهد و او مجبور می‌شود وارد دنیای پریان شود و با نیروهای اهریمنی‌ مبارزه کند.

رمان میدگارد: دره طلسم شده نخستین جلد از حماسه‌ای بزرگ و فراموش نشدنی است که کلید ورود شما به دنیایی اسرارآمیز و پر از جادو محسوب می‌شود.

احمدرضا صالحی نویسنده‌ی بااستعداد و بزرگی است و با استفاده از قلم توانمند و ذهن خیال‌پردازی که دارد توانسته است دل تمامی طرفداران آثار فانتزی را با مجموعه‌ی میدگارد (Midgard) برباید.

مجموعه میدگارد:

احمدرضا صالحی در این مجموعه‌ی جذاب و خواندنی، دنیایی فانتزی خلق کرده است و تلاش می‌کند تا با استفاده از فرهنگ ایرانی داستانی تخیلی و هیجان‌انگیز به شما ارائه دهد و به حق که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و مجموعه‌ی میدگارد امروزه طرفداران بسیاری دارد.

کتاب میدگارد 1 مناسب چه کسانی است؟

کسانی که به خواندن کتاب‌های فانتزی علاقمند هستند، این مجموعه‌ی هیجان‌انگیز را از دست ندهند.

در بخشی از کتاب میدگارد 1 می‌خوانیم:

خودش هم نمی‌دانست ماجرا از چه قرار است اما در دل گفت: "بسیار خب هرچی که هست فعلاً خوبه" سپس درد را بی‌خیال شد و سنگ را محکم در دست فشرد و نیروی تازه‌ای از آن در سرتاسر وجودش دوید. کش و قوسی در کمرش داد و علی رغم درد شدیدی که احساس می‌کرد از جا برخاست و اطراف را نگریست. سوده همچنان آرام و بی‌حرکت سر جای خودش قرار داشت اما محیط مَغاک حسابی بهم ریخته شده بود و تمام محیط اطراف با خون سرخی رنگ شده و عطر خوشبویی در فضا متصاعد شده بود و به خاطر باز ماندن درب مَغاک سرمای سوزناکی محیط را در بر گرفته بود، بنابراین اولین کاری که کرد این بود که به سمت درب مَغاک رفت تا تخته سنگ را در جای خودش بگذارد، اما ناگهان با صحنه عجیبی مواجه شد... در همین حین صافظ روی شانه‌اش نشست و با هیجانی توأم با ترس گفت: "قربان باید چیزی به شما بگویم...!"

 ۴۰۷ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6357-72-0 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

فصل اول / آریا پری
فصل دوم / خانواده زناهره
فصل سوم / کیک خداحافظی
فصل چهارم / سوسا
فصل پنجم / میدگارد
فصل ششم / سارگِن ، دروازه جهنم
فصل هفتم / آرتوس ، مدیر واقعی سارگِن
فصل هشتم / به سوی مرگ
فصل نهم / خداحافظی
فصل دهم / دست انسان
فصل یازدهم / دره طلسم شده
فصل دوازدهم / کمک
فصل سیزدهم / گنه کار
فصل چهاردهم / بهترین هدیه کریسمس
فصل پانزدهم / ناامیدی
فصل شانزدهم / قاصد هفت وادی

راهنمای دانلود رمان میدگارد: دره طلسم شده

برای دانلود رمان میدگارد: دره طلسم شده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان میدگارد: دره طلسم شده
پگاه محب الحسینی
۱۳۹۶/۷/۲۶
از خوندن این کتاب واقعا لذت بردم، و موضوعی بسیار جذاب داشت... با اینکه یه قسمتی‌هایی از کتاب هری پاتر را تداعی می‌کرد ولی از یه جایی به بعد داستان استقلال خودش رو پیدا کرد... فقط چند نکته بسیار با و بیشتر...
الف.ر.صالحی A.R.SALEHI
۱۳۹۶/۷/۱۹
با تشکر از لطف شما و همچنین دقت نظری که
داشتید
مهدی یار صدقی
۱۳۹۶/۹/۲۶
تاحالا کتاب بهاین قشنگی نخونده بودم هری پاتر رو تو جیب کوچکش گذاشته دم نویسندش گرم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳۷۹)