دانلود کتاب شیر‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شیر‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شیر‌ها

کتاب شیر‌ها نوشته جان بانت وکسو از مجموعه حیات وحش به زندگی این حیوانات نیرومند که از هزاران سال پیش تاکنون مورد تحسین و ترس انسان‌ها قرار گرفته‌ پرداخته است. این کتاب به صورت مصور و کاملا رنگی است.

عادات شکار شیرها، زندگی یک بچه شیر، جزئیاتی درباه غرش کردن از جمله عناوین جالب و هیجان‌انگیز این کتاب برای کودکان گروه سنی ج است.

تقریباً تمام شکار را شیرهای ماده انجام می‌دهند. آنها گاهی از سیستم کار گروهی شگفت انگیزی برای گرفتن طعمه استفاده می‌کنند.

شیرها عضو گروهی به نام گربه‌سانان بزرگ هستند. شیر یکی از بزرگترین گربه‌ها در دنیاست. این گروه شامل دیگر شکارچیان بزرگ ببرها، پلنگ‌ها و جگوارها است. شیرها با اغلب گربه‌سانان دیگر متفاوتند از این نظر که آنها گروهی زندگی می‌کنند. آنها با هم شکار می‌کنند، با هم از قلمرو خود محافظت می‌کنند، و بچه‌های خود را با هم بزرگ می‌کنند. شیرهایی که در گروه زندگی می‌کنند نسبت به یک شیر تنها، می‌توانند غذای بیشتری بدست بیاورند و بهتر می‌توانند از خود محافظت کنند. شیر‌هایی که در گروه دنیا می‌آیند خانواده‌های بزرگتری برای مراقبت از خودشان دارند. شیرها امروزه تنها در دو قسمت از جهان سکونت دارند، آفریقا و هند، اما در گذشته، شیرها در سراسر جهان حضور داشتند.

 ۲۱ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-67-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شیر‌ها

برای دانلود کتاب شیر‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شیر‌ها