دانلود ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399

  • ناشر: انتشارات سروش
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399

ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399، منتشر شد. تاب‌بازی، قاتل پسته، صفر دوست‌ داشتنی، خاله قاصدک، روز روشنایی و من و بهترین دوستم، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

در ماه دوم بهار هستیم. تا به حال فکر کرده‌اید اگر بهار نمی‌شد چه اتفاقی می‌افتاد؟ خوب بیایید با هم چند احتمال را بررسی کنیم. اگر بهار نمی‌شد!... خرس‌های قهوه‌ای از خواب زمستانی بیدار نمی‌شدند. یا مثلا؛ درخت‌ها، برگ نداشتند و تن‌شان لخت می‌ماند، چوپان‌ها سایه‌ای نداشتند تا زیر آن استراحت کنند و چراگاهی نبود تا گوسفندهایشان را به چرا ببرند. حتی گنجشک‌ها هم نمی‌توانستند لانه‌هایشان را ما بین شاخه‌های درخت‌های بلند بسازند. پرنده‌های مهاجر به خانه‌های‌شان برنمی‌گشتند. برف کوه‌های بلند آب نمی‌شد و رودها، پر آب و خروشان نمی‌شدند و از همه مهم‌تر؛ زمین‌ها خشک بود و گندمی نمی‌رویید... اگر بهار نمی‌آمد؛ ممکن بود صدها اتفاق بیافتد که تا به حال به آن فکر نکرده‌ایم و می‌توانست زندگی ما را تغییر بدهد.

کمی دقیق‌تر به اطرافمان نگاه کنیم... توجه کنیم هر سال که بهار می‌آید چه چیزهایی را با خودش می‌آورد و چه چیزهایی با آمدن بهار از اطرافمان ناپدید می‌شود؟ بهار باعث تغییر می‌شود. تغییراتی زیبا، عجیب، هیجان انگیز و نامحسوس، راستی با دیدن این همه تغییر، ناخودآگاه به چه فکر می‌کنید؟

 ۵۲ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۹: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تاب‌بازی
قاتل پسته
صفر دوست‌ داشتنی
خاله قاصدک
روز روشنایی
من و بهترین دوستم
داستان ضحاک
چگونه منظم باشم؟
نشاکاری
آش سنگ
دنیای مجازی
ماه و آلاچیق
سرزمین کاراها
خروس جنگی

راهنمای دانلود ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399

برای دانلود ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399

نظرات ماهنامه سروش کودکان - شماره 338 - اردیبهشت 1399

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.