معرفی و دانلود ماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399

عکس جلد ماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399
قیمت:
۵,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی ماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی ماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی ماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399

ماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399 منتشر شد. پهلوانان، من و بهترین دوستم، سرزمین کاراها و اینجا رنگین کمان است، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

با یک شماره‌ی جدید، در فصلی جدید، مهمان شما هستیم. تابستان شروع شده و گرمای این فصل، نوید بخش میوه‌های رنگارنگ و گشت و گذار در باغ و کوه و دشت و دریا است. همه‌ی ما کلی خاطرات زیبا از این فصل دوست داشتنی خدا داریم. بزرگ‌ترها به یاد قدیم می‌افتند و کوچکترها برای خود خاطره می‌سازند. مثلا خود شما از تابستان سال گذشته چه خاطراتی دارید؟ دوست دارید امسال به کجا بروید؟ برای سه ماه زیبای تابستان خود چه برنامه‌ای دارید؟

هر کجا می‌روید با دقت به اطراف خود نگاه کنید و مواردی که برایتان جذاب است را در خاطر بسپارید و یا از آن موضوع یاداشت برداری کنید تا بعد با صبر و حوصله بتوانید گزارشی از آن منطقه یا اتفاقاتی که برایتان پیش آمده بنویسید و هیچگاه خاطراتتان را فراموش نکنید. البته می‌توانید برای این کار از عکاسی یا نقاشی هم استفاده کنید.

فهرست مطالب

ایران زیبایم
می‌خواهم عضو کتابخانه شوم
اینجا رنگین کمان است
دنیای کودکانه من
حکایت دفتر عالم
پهلوانان
فرانک و فریدون
من و بهترین دوستم
آقا معلم و بچه‌ها
معمار و نقاش
پیام‌رسان
نی طلایی
سرزمین کاراها
بازی چو و پل
کلاغ غمگین 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات52
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های سبک زندگی و سرگرمی
قیمت نسخه الکترونیک
۵,۰۰۰ ت
خرید مجله

راهنمای مطالعه ماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399

برای دریافت ماهنامه سروش کودکان - شماره 340 - تیر 1399 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.