دانلود پادکست ایجاد آرامش


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست ایجاد آرامش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست ایجاد آرامش

ویکتوریا اوستین در پادکست ایجاد آرامش از صلح و دوستی میان انسان‌ها سخن می‌گوید، چرا که وقتی با هم یک‌دل باشند، قدرتمند هستند. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین در کتاب صوتی ایجاد آرامش می‌گوید:

با خدا رابطه‌ی آرام و دوستانه داشته باشید تا بتوانید با دیگران به رابطه‌ی آرام و دوستانه برسید، آرامش محل اعتماد است، آرامش به وجود بهترین‌ها باور دارد و می‌داند که راه‌های بهتری هم وجود دارند.

صلح و دوستی کینه به دل نمی‌گیرد، صلح‌ و‌ دوستی می‌داند که گاهی ممکن است اشتباه کند، صلح‌ و‌ دوستی می‌داند که شاید همیشه حق با او نباشد، صلح‌ و‌ دوستی همان‌جاست که قدرت وجود دارد. خداوند به شما نوید می‌دهد که در آن‌جا که یکدلی دارید، برکت جریان می‌یابد و خداوند به شما نظر می‌کند.

بهترین محل ایجاد یکدلی در خانواده‌هایمان است، وقتی از خانواده‌ی خود آغاز می‌کنید، آن برکت خدایی نه‌ تنها سراسر وجود شما، فرزندان و خانواده‌تان را می‌گیرد، بلکه هر‌جا بروید هم دنبال شما می‌آید و هم‌چنان شما را در برمی‌گیرد و  فرمان الهی به وجود برکت، دنبال شما می‌آید.

آرامش خود را حفظ کنید، آن را از دست ندهید، آن را تعقیب کنید، به دنبالش بروید، زیرا آن‌جاست که برکت مورد دستور خداوند وجود دارد.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
 ۹ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست ایجاد آرامش

برای دانلود پادکست ایجاد آرامش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  ایجاد آرامش
لیلا بهمنی نیا
۱۳۹۷/۸/۲۴
خیلی عالی هست ولی قیمت بعضی از کتاب ها خیلی زیاده
Pouya ab
۱۳۹۷/۸/۱۵
دوستان کسی کتاب صوتی تو موضوعای روانشناسی نوین موفقیت که پرفروش بوده و کتاب خیلی قویئیم باشه (مثل همین کتاب) سراغ داره، معرفی کنه؟
نعمت الله بهرامی
۱۳۹۷/۷/۱۵
فوق العاده است عااالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)