دانلود پادکست شکرگزاری


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست شکرگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست شکرگزاری

ویکتوریا اوستین در پادکست شکرگزاری، درباره‌ی سپاس‌گزاری از نعمت‌های بی‌دریغ خداوند سخن می‌گوید، چرا که با شکرگزاری، آگاهی و شادی را به زندگی‌تان وارد می‌کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) می‌گوید: همه ما باید طلای نهفته در زندگی خود را دریابیم و با چالش‌ها روبه‌رو شویم. زمانی‌ که به دنبال درس‌ها می‌گردیم و ارزش‌ها را پیدا می‌کنیم؛ نسبت به زندگی آگاهی پیدا کرده و با شکرگزاری می‌توانیم شادی را به زندگی خود وارد کنید. زمانی که از چیزی شکرگزار هستیم، آگاهی و ارزش را به آن وارد می‌کنیم و دیگر احتمال کمتری دارد که آن را سرسری بگیریم. ما باید زبان شکرگزاری را بیاموزیم.

شادترین انسان‌ها آن‌هایی هستند که ارزش آن‌چه هم‌اکنون دارند را می‌دانند و به آن بها می‌دهند، زیرا زمانی که به چیزی بها بدهید، آن هم به شما و زندگی‌تان بها می‌دهد. خداوند ما را به مقصدی فوق‌العاده می‌رساند اما او هرگز نمی‌خواهد که ما به الطافی که وی هم‌اکنون به ما داده است، بی‌توجه باشیم.

انسان‌های شاد کسانی هستند که می‌توانند شکرگزار آن چیزی باشند که هم‌اکنون در اختیارشان است. وقتی شکرگزار خدا و نعمت‌هایی هستیم که خدا به ما داده است، در واقع به او احترام می‌گذاریم. پس به‌خاطر همه‌چیز زندگیمان شکرگزار باشیم.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
 ۱۰ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست شکرگزاری

برای دانلود پادکست شکرگزاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  شکرگزاری
hossein ranjbar
۱۳۹۷/۵/۲۶
عالی بود موفق باشید
alireza sharifi
۱۳۹۸/۵/۷
تا الان من واقعا راضی هستم از پادکست ها و همه امکانات این اپ
علی رحمتی
۱۳۹۸/۱/۲۶
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)