دانلود پادکست مردان هوشیار

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست مردان هوشیار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست مردان هوشیار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست مردان هوشیار

جان گری در پادکست مردان هوشیار راه‌ها و کاربردهای شناخت ویژگی‌های مردانه جهت بهبود روابط را آموزش می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جان گری در کتاب صوتی مردان هوشیار می‌گوید:

هر مرد موفقی در جهان عاشق کارش است و حس ماموریت و هدف نسبت به کارش دارد به همین علت قلبش آرام است. هر مردی که این حس عمیق را دارد مطمئنا با همسرش رابطه عاشقانه‌ای دارد که به او اجازه می‌دهد یک حس عمیق را در زندگی‌اش تجربه کند.

در رابطه با همسرتان اگر از مهر ورزیدن دست بکشید و ارتباطتان را با او قطع کنید و یا جلوی احساسات عاشقانه‌تان را بگیرید، مطمئنا کارتان را از دست می‌دهید و یا در کارتان ضعیف و ضعیف‌تر می‌شوید.

مرد هوشیار یعنی مرد قابل اعتماد، مرد با اعتماد به نفس، یعنی مردی که هدف دارد و از دلیل وجودش در این دنیا آگاه است، هم‌چنین از احساسات و افکار دیگران هم آگاه است. پس پایه و اساس مرد بودن این است چگونه تکلیفت را در زندگی معلوم می‌کنید و چگونه در زندگی احساس هدف‌دار بودن می‌کنید.

شما باید از ویژگی‌های جدید مردانه که بستر موفقیت بیشتر و شادکامی‌تان را فراهم می‌کند لذت ببرید، هم‌چنین از نحوه عشق ورزیدن در خانه، محل کار، زندگی، بچه‌ها و به همسرتان. تمام این‌ها نتایج یک قلب آرام است و شما می‌توانید با دانستن این مطالب به این مهارت دست پیدا کنید.

جان گری (John Gray)، یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در حوزه ارتباطات اثربخش، روابط کاری و نویسنده‌ی کتاب معروف مردان مریخی، زنان ونوسی است.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم
 ۱۴ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست مردان هوشیار

برای دانلود پادکست مردان هوشیار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  مردان هوشیار
ایمان قاسمی
۱۳۹۷/۲/۹
ساده، کوتاه، اما خیلی کاربردی
هادی علی جانی
۱۳۹۸/۸/۹
بسیار الکی و بیخود بود ،حتی یک نکنه اموزنده نداشت،این خدایی چه بود،اینم یه نوع دزدی هست،متاسفم واقعا،این از طریق مراجع قضایی پیگیری میکنم
belal mohammadi
۱۳۹۸/۹/۱۰
😂😂😃😀
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)