دانلود پادکست منظم شوید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست منظم شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست منظم شوید

پادکست  منظم شوید اثر جول اوستین، انجام درست‌ترین و بهترین کار را در زمان‌هایی که امکان اشتباه وجود دارد را به شما آموزش می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین می‌گوید: ما باید یاد بگیریم که چگونه از منطق پیروی کنیم و نباید اجازه دهیم که احساسات زندگی ما را هدایت کنند. منظم بودن یعنی انجام کار درست، آن زمان که دوست دارید کار اشتباه را انجام دهید. دو نوع درد در زندگی وجود دارد یکی درد منظم شدن و دیگری درد پشیمانی. بسیاری از مردم حاضر نیستند هزینه پیروز شدن را بپردازند.

وقتی تحت فشار قرار می‌گیریم آن حوزه‌هایی که نیازمند پیشرفت هستند مشخص می‌شوند و هرچه زودتر با خدا همکاری کنیم و حاضر به تغییر باشیم سود بیشتری می‌بریم. امروز تصمیم بگیرید که اجازه ندهید احساسات شما زندگی‌تان را کنترل کند، وقتی در شرایط سخت قرار دارید به درون خود نگاهی بکنید و ببینید که شاید خدا می‌خواهد کاری در وجودتان انجام دهد.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی.

 ۲۶ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود پادکست منظم شوید

برای دانلود پادکست منظم شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  منظم شوید
اعظم عسگری
۱۳۹۷/۹/۱۲
ازاین نویسنده قبلا هم فایل ویدیو یی دیده بودم خیلی قشنگ و ملموس صحبت می‌کنه تم مذهبی داره وخیلی امیدوارانه
SAhar A
۱۳۹۸/۳/۲۵
من فعلا فقط نسخه نمونه رو گوش کردم و خوشم اومد، اول در مورد گوینده میگم، لحن و صدای فوق العاده خوب و اصلااا خسته کننده نیست... سرعت صحبت کردن نسبتا تند و جاهایی هم آروم تر میشه که باعث میشه آدم خسته بیشتر...
سمانه ثنایی فر
۱۳۹۷/۷/۵
خیلی خوبه برای کنترل بر خود کار کردن رو میگه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۵)