دانلود پادکست نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد

پادکست نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد نوشته‌ی جوئل پترسون و دیوید ای کاپلان، دربردانده‌ی راهکارهای طلایی و مفیدی است که به شما کمک می‌کند، اعتمادی ایجاد کنید که منجر به ایجاد یک کسب‌وکار حرفه‌ای شود.

بدون اعتماد و اطمینان، انجام اغلب کارها سخت و غیرممکن می‌شود، برای اینکه شرکت و کسب‌و‌کارمان پیشرفت کند و به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کند، باید اعتماد را در سازمان و یا شرکت‌مان نهادینه کنیم و آن را به یک فرهنگ تبدیل کنیم.

پادکست 10 قانون برای ایجاد اعتماد (10 Law of Trust) به شما می‌آموزد که چگونه اعتماد را در خود، اطرافیان، دوستان، همکاران و کارمندان‌تان ایجاد کنید و آن را همیشگی و ماندگار کنید.

اعتماد، جایگاه و ارزش بالایی دارد و در روابط بین اشخاص، جامعه، سازمان‌ها، موسسه‌ها و در بازار کار بسیار حیاتی است. بهبود اعتماد و رفتارهای شهروندی سازمانی، عملکرد و کارایی سازمان‌ها را افزایش می‌دهد و بقای طولانی مدت آن‌ها را تضمین می‌کند.

جوئل پترسون را بیشتر بشناسیم

جوئل پترسون (Joel Peterson)، نویسنده‌‌ی برجسته‌ روزنامه پرفروش و مشهور نیویورک تایمز است، او در دانشگاه نیویورک به تدریس روزنامه‌نگاری و حقوق می‌پردازد. هم‌چنین پترسون مدیر شرکت جت‌بلو، مشاور اجرایی مدرسه کسب و کار استنفورد است.

نانوکتاب چیست؟ چرا نانو‌کتاب‌ها مفید هستند؟

نانوکتاب، محصول شگفت‌انگیزتر دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به جهان عظیم کتاب‌ها برایتان می‌گشاید. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای 360 درجه‌ از کتاب‌ها هستند که مروری کلی بر نکات مهم و کلیدی کتاب را در اختیار شما می‌گذارند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه، مفید و کاربردی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های تازه آشنا می‌کنند.

 ۲۷ دقیقه، ۲۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد

راهنمای دانلود پادکست نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد

برای دانلود پادکست نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد

نظرات پادکست نانوکتاب 10 قانون برای ایجاد اعتماد

Mohammad Gheydari
۱۴۰۰/۲/۹
واقعا اعتماد به نفس و کنترل نفس یکی از مهمترین عامل برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت هست
Shk H
۱۳۹۹/۱/۹
خوب بود. کوتاه و مفید
مشاهد همه نظرات (۲)