دانلود پادکست 10 قانون جیم ران برای رسیدن به موفقیت

  • از: جیم ران
  • راوی: محسن زرآبادی پور
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۸۱ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون جیم ران برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون جیم ران برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون جیم ران برای رسیدن به موفقیت

در پادکست 10 قانون جیم ران برای رسیدن به موفقیت اثر جیم ران یاد بگیرید که روی خودتان خیلی سخت کار کنید تا اینکه روی شغلتان سخت کار کنید. اگر روی شغلتان سخت کار کنید، حقوق خوبی می‌گیرید اما اگر روی خودتان خیلی سخت کار کنید به گنج بزرگی می‌رسید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

اگر این قانون ساده رو یاد بگیرید و همین امروز انجامش بدهید، نه اینکه به فردا واگذارش کنید، تغییر زیادی رو حس می‌کنید. پس شروع کنید روی کار کردن برای پیشرفت شخصیتی خودتان و ارزش خودتان را در جایی که کار می‌کنید بالاتر ببرید. اگر اینکارو انجام بدین به شما قول می‌دهم که درآمدتتان به سرعت تغیر زیادی می‌کند و اقتصاد کمترین تأثیر را روی زندگیتان خواهد داشت. روی مهارت‌هایتان کار کنید، روی شخصیتتان کار کنید. هر گونه مهارت و ویژگی‌های شخصیتی می‌تواند روی شغلتان تأثیر زیادی داشته باشد.

به راحتی می‌تواید ترفیع بگیرید. ارزشتان در شرکت به شدت بیشتر می‌شود. به راحتی درآمدتان بالا می‌رود. آیندتان به راحتی درخشان می‌شود، به شرطی که روی چیزهای درست کار کنید، و دنبال تغییر دادن چیزهای بیرونی نروید.

جیم ران (Jim Rohn) یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت در قرن حاضر است و هنوز سخنان او در صدر قرار دارد. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعّالیّت داشتند، از قبیلِ آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد داشت.

 ۲۳ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۲ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۱ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون جیم ران برای رسیدن به موفقیت

برای دانلود پادکست 10 قانون جیم ران برای رسیدن به موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون جیم ران برای رسیدن به موفقیت
mohsenl3 ghaemi
۱۳۹۶/۱۱/۵
عالی
مریم صالحی
۱۳۹۷/۲/۱۲
بسیار عالی
علی شریفی گلریز
۱۳۹۹/۲/۱۳
سلام خیلی آموزنده و عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۴)