دانلود پادکست 10 قانون موفقیت پائولو کوئیلو


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت پائولو کوئیلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت پائولو کوئیلو

در پادکست 10 قانون موفقیت پائولو کوئیلو سخنان نویسنده‌ی معروف برزیلی را می‌شنویم. تمام مردم جهان کتاب‌های او را دوست دارند و طرفداران زیادی دارد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

پائولو کوئیلو در این کتاب می‌گوید:

من در کتاب کیمیاگر نوشتم که اگه شما چیزی را از ته قلبتان بخواهید، تمام کائنات و دنیا دست به دست هم می‌دهند تا شما به خواسته‌یتان برسید. به این معنا که وقتی شما انرژیتان را منتقل می‌کنید، تمام دنیا تحت تاثیر انرژی شما قرار می‌گیرد. ولی اینکه بدانید چه می‌خواهید کافی نیست، باید کاری که می‌خواهید را انجام بدهید.

ما همه به انرژی‌هایی وصل هستیم که توانایی درک آن را نداریم و نمی‌توانیم توضیحش بدیم ولی این‌ها همه به انرژی عشق متصل هستند. اگه از کاری که دارید انجام می‌دهید لذت می‌برید، به شما الهام می‌شود.

پائولو کوئیلو (Paulo Coelho) یکی از موفق‌ترین نویسنده‌های دنیاست. کتاب معروف او به نام کیمیاگر به ۸۰ زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده است. تاکنون حدود ۲۰۰ میلیون نسخه از کتاب‌‌های وی به فروش رفته و دارای یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ دنیاست. او از سال ۲۰۰۷ سفیر صلح سازمان ملل در موضوع فقر و گفتگوی بین فرهنگی شده است.

کتاب‌هایی همچون کیمیاگر خاطرات یک مغ، ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد، کوه پنجم، یازده دقیقه، کنار رود پیدرا نشستم و گریستم، شیطان و دوشیزه پریم، زهیر، ساحره پورتبلو، والکیری‌ها، چون رود جاری باش از این نویسنده در ایران به چاپ رسیده‌اند.

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۱ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۱ دقیقه
بخش چهارم
۱ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۱ دقیقه
بخش هفتم
۱ دقیقه
بخش هشتم
۲ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم
 ۱۵ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت پائولو کوئیلو

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت پائولو کوئیلو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت پائولو کوئیلو
Malihe Tehrani
۱۳۹۶/۱۱/۹
بسیار عالی
زینب اسلامی
۱۳۹۶/۱۱/۸
خوشحالم از اینکه بهترینها را پیدا کردم
سعید بهلولی زاده
۱۳۹۷/۵/۲۲
واقعا عالییییییییی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)