دانلود کتاب آلبرت انیشتین و نظریه نسبیت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آلبرت انیشتین و نظریه نسبیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آلبرت انیشتین و نظریه نسبیت

کتاب آلبرت انیشتین و نظریه نسبیت با ترجمه کیوان محمدی، از مجموعه کتاب‌های تصویری مخترعان و کاشفان است که هر جلد یک کاشف و کشف او را توصیف می‌کند. در این مجلد به قصه آلبرت انیشتین و نظریه نسبیت به همراه تصاویری کمیک و جذاب پرداخته شده است.

آلبرت انیشتین (Albert Einstein) از تأثیرگذارترین دانشمندان و کاشفان قرن بیستم است. او در سال 1879 در آلمان به دنیا آمد. آلبرت بسیار دیرتر از بچه‌های عادی دیگر و در سن سه سالگی شروع به صحبت کرد. به دلیل پیشرفت کند گفتاری او و بی‌توجهی به بسیاری از امور مدرسه، برخی او را کندذهن می‌دانستند. با این وجود او کسی است که سال‌ها بعد به نظریه نسبیت دست یافت و فرمول جرم و انرژی را از خود به ارث گذاشت. انیشتین یکی از مهره‌های اصلی فیزیک مدرن و مکانیک کوانتوم محسوب می‌شود. او در سال 1921 به دلیل فعالیت‌های مختلف در فیزیک نظری و کشف قانون اثر فتوالکتریک، جایزه نوبل فیزیک را دریافت کرد. انیشتین همچنین با تحقیق بر روی نظریه نسبیت عام، مطالعات دقیقی روی کیهان انجام داد و علم جدید کیهان‌شناسی را ابداع کرد. او سرانجام در سال 1955 و در 76 سالگی درگذشت.

 ۳۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5550-77-1 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آلبرت انیشتین و نظریه نسبیت

برای دانلود کتاب آلبرت انیشتین و نظریه نسبیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آلبرت انیشتین و نظریه نسبیت