دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی تحت وب ASP.NET4.5

  • از: wiley، سعید عاطفی
  • ناشر: دانش نگاران برنا
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش برنامه نویسی تحت وب ASP.NET4.5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش برنامه نویسی تحت وب ASP.NET4.5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش برنامه نویسی تحت وب ASP.NET4.5

شرکت دانش نگاران برنا (گروه کارا آموزش) مفتخر است، با ورود به عرصه تهیه کتاب‌های الکترونیکی به زبان فارسی، نیاز شما عزیزان را در دسترسی به منابع تخصصی با کیفیت برآورده سازد.
اینک گام‌های اول ما در این عرصه، پس از تولید کتابMVC  ASP.NET، برداشته شده و کتاب برنامه نویسی وب با ASP.NET 4.5، تهیه و تولید شده است. با امید به اینکه بتوانیم، رضایت شما را پس ا ز مطالعه این کتاب جلب کنیم.

معرفی ASP.NET 4.5
sp.net ، پلت فرم مایکروسافت برای ایجاد و توسعه برنامه های کاربردی تحت وب می باشد. با استفاده از Asp.net، شما می توانید، فرشگاه های تجرات الکترونیک، پرتال ها و هرچیز دیگری که در اینترنت می بینید را ایجاد کنید. برای کار با Asp.Net، باید با یکی از قوی ترین ابزارهای توسعه برنامه های تحت وب (Visual Studio)، فریمورک دات نت و یک زبان شی گرا مانند C# آشنا شوید.

مخاطب کتاب:
این کتاب برای افرادی که می‌خواهند ASP.NET را از ابتدا شروع کنند و تا سطح متوسط با مبحث آن آشنا شوند، آخرین نسخه آن یعنی ASP.NET 4.5 را به همراه استفاده از Visual Studio 2012  و کد نویسی به زبان C# 5 آموزش داده است.
ویژگی این کتاب، آموزش نکات مورد نیاز شما می‌باشد و از بیان مطالب صفحه پر کن خودداری کرده است. ادعایی برای تکمیل بودن این کتاب وجود ندارد ولی شایان ذکر می‌باشد که مطالب آن به بهترین نحو انتخاب و بیان شده تا به خوبی قادر به نوشتن برنامه های تحت وب با استفاده از این زبان باشید.

پیش نیاز ها:
شاید برای یاد گرفتن ASP.NET، تنها کافی است اندکی HTML بدانید و اندکی نیز با یک زبان کد نویسی مانند C# آشنایی داشته باشید. با استاندارد های وب و اینترنت هم تا حدودی با مطالعه کتاب آشنا خواهد شد. ولی برای کار با ASP.NET و نوشتن برنامه های کاربردی باید با موارد مختلفی آشنایی داشته باشید. برای مطالعه این کتاب تنها نیاز است با C# و HTML آشنا باشید ولی در کل برای تولید برنامه های تحت وب با استفاده از ASP.NET، با موارد زیر باید آشنایی داشته باشید.
-HTML
-#C
-CSS: برای طراحی بهتر صفحات وب باید با آن آشنا باشید.
-JAVA Script: تقریباً فراگیری آن در حد متوسط ضروری و کار راه انداز می‌باشد
-JQuery: فراگیری آن در بسیاری از موارد در نوشتن برنامه‌هایی با واسط کاربری کاربرپسند ضروری می‌باشد.

 ۵۵۱ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی تحت وب ASP.NET4.5

برای دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی تحت وب ASP.NET4.5 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش برنامه نویسی تحت وب ASP.NET4.5
ali taroosheh
۱۳۹۶/۳/۲۷
اتفاقا چون تنها کتاب دیجیتال به زبان فارسی هست که asp. net 4. 5 رو توضیح داده که اینقدر فروش داشته جایی که رغیب وجود نداره فروش حتی یک عدد حتما دلیل بر کیفیت نیست... در مورد تجربه برنامه نویسی بنده c بیشتر...
ali ansary pour
۱۳۹۵/۷/۲۳
سلام این آموزش، asp. net web form است یا asp. net mvc?
کورش حسینی
۱۳۹۸/۳/۲۰
عالی عالی عالی فقط همین. بسیار سپاسگذارم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)