دانلود کتاب آموزش حسابداری صنعتی

  • از: ابوالقاسم عشقی
  • ۵۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش حسابداری صنعتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش حسابداری صنعتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش حسابداری صنعتی

حسابداری صنعتی شاخه ای از علم و فن حسابداری است که وظیفه جمع آوری اطلاعات مربوط به عوامل هزینه و محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات را بر عهده داشته و باتجزیه و تحلیل گزارشها و بررسی راههای تولید روشهای تقلیل بهای تمام شده تولیدات را بیان می کند.

در واقع حسابداری صنعتی یا حسابداری بهای تمام شده یک ابزار بسیار مهم در اختیار مدیریت می باشد تا مدیران را در برنامه ریزی، کنترل و نظارت و بررسی نتایج فعالیتها، یاری نماید.
مدیریت با استفاده از حسابداری صنعتی، بهای تمام شده تولیدات را محاسبه می کند و کنترل خود را برروی هزینه های مواد، دستمزد و و سایر هزینه های تولید اعمال می کند.
مدیران اگر گزارشات دقیق و صحیحی از عوامل هزینه نداشته باشند در تصمیم گیری خود در جهت افزایش تولید یا سایر تصمیم گیری ها و راه انجام تصمیمات خود با مشکل مواجه خواهندشد.
به عنوان مثال فرض کنید در صورتی که هدف تغییر نوع محصول تولید شده یا افزایش تولید باشد باید اطلاعات دقیقی از هزینه تولید وجود داشته باشد تا بتوان تصمیم گرفت که اگر ماشین آلات جدید خریداری شوند مقرون به صرفه است و یا ماشین آلات تعویض شوند و یا اینکه ماشین آلات اجاره گرفته شوند و یا بهتر است حقوق پرسنل افزایش داده شود ویا باید مقدار پرسنل افزایش داده شودو بسیاری از انواع تصمیمات مدیریت درموارد مشابه فوق الذکر مشروط بر اطلاعات حسابداری بهای تمام شده می باشد.

 ۱۲۹ صفحه، ۱,۰۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 9789640503312 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

شناخت حسابداری صنعتی
طبقه بندی عوامل بهای تمام شده
کنترل مواد
کنترل دستمزد
کنترل هزینه های سربار

راهنمای دانلود کتاب آموزش حسابداری صنعتی

برای دانلود کتاب آموزش حسابداری صنعتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش حسابداری صنعتی
سجاد گروسی
۱۳۹۶/۱/۸
خیلی خوبه که کتب حسابداری و درسی اینجا هست کاش همه کتب این رشته اینجا میشد یافت کرد
زهرا صادقی
۱۳۹۴/۲/۳۰
سلام.. خیلی خوبه، لطفا کتاب عثمانی و اسکندری رو هم بزارین، ممنون میشم
تشکر بابت برنامه‌ی خوب و مفیدتون
عماد سعدی ال کثیر
۱۳۹۵/۹/۱۲
آرزوی موفقی برای شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۵)