دانلود کتاب آنها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آنها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آنها

کتاب آنها اثر رودیارد کیپلینگ، نویسنده و رمان‌نویس انگلیسی برنده جایزۀ نوبل ادبیات است. این کتاب شامل موضوعاتی چون طبیعت، جنگ و اثرات آن و... است.

کتاب آنها (They) شامل سه داستان انگلیسی است که داستان اول از راوی اول شخص بهره می‌برد، همراه با توصیفات زیبا و جزئی‌انگارانه، تحلیل روان‌شناسانه‌ای نیز از عناصر داستانی ارائه می‌نماید. داستان‌های دوم و سوم به‌صورت مستقیمی به حاشیه‌های جنگ می‌پردازد؛ حاشیه‌هایی که تاثیرات جنگ را در خود می‌پرورند و تاثیری شگرف بر مردمی دارد که نمی‌خواهند و نمی‌توانند باور کنند که داشته‌های‌شان را از دست داده‌اند.

داستان «آن‌ها» ماجرای جوانی است که با خودرو خود از منطقۀ ییلاقی به تپه‌ای وارد می‌شود. منظره‌های قدیمی و زیبا او را به خود فرا می‌خواند و مرد از این همه زیبایی و شکوه متعجب می‌شود. او ناگهان، کودکی شاداب را می‌بیند که بعد از بازی لذت‌بخش، به سوی دیگر کودکان می‌رود.

به دنبال آن، بانوی زیبا و نابینایی به دیدار وی آمده و شرح مختصری از عشق خود نسبت به کودکان را بازگو می‌کند. جوان بعد از دیدن زیبایی‌هایی وصف نشدنی، آن‌جا را ترک می‌کند. اسم آن مکان، مزرعۀ قدیمی «هاولهینز» بود که فرهنگ جغرافیایی قدیمی اشاره‌ای به آن نکرده بود. خانه بزرگ به سبک عصر جورجیانی و اوایل عصر ویکتوریا تزیین شده بود. جوان بعد از ترک خانۀ بزرگ، بعد از مدتی دوباره عزم رفتن به آن‌جا می‌کند که این‌بار اتفاقاتی رخ می‌دهد که او را بیش از پیش به دنیای درون فرا می‌خواند...

رودیارد کیپلینگ (Rudyard Kipling) با نام کامل ژوزف رودیارد کیپلینگ، نویسنده و شاعر انگلیسی، متولد بمبئی هندوستان است. در 1866 نخستین مجموعه‌ شعرش «ترانه‌های اداری» را منتشر کرد و یک سال بعد نخستین مجموعه‌ داستان‌اش را، «داستان‌هایی بی‌پرده از تپه‌ها» - منتشر کرد. در مدت اقامت‌اش در هندوستان، کیپلینگ چند مجموعه ‌داستان و رمان دیگر نیز منتشر کرد. در سال 1889 دوباره به انگلستان بازگشت. دو سال بعد از بازگشت به انگلیس، رمان «نوری که روشنی نبخشید» را منتشر کرد و سپس یک سال بعد مجموعه‌ شعر «بلادهای سربازخانه» را. انتشار این دو کتاب، نام او را به عنوان شاعر و داستان‌نویس بر سر زبان‌ها انداخت.

در بخشی از کتاب آنها می‌خوانیم:

 «درواقع این نهمین‌باره که از زمان پایان جنگ در این مورد کسی رو راهنمایی می‌کنم. نه به خاطر خودم. شکر خدا من هیچ‌کس رو از دست ندادم، اما مثل هر کس دیگه‌ای دوستان زیادی دارم که اونا کسان‌شون رو از دست داده‌ان. اغلب برای این‌که بتونم کاری بکنم پیش من می‌یان. منم کمکی که بتونم براشون انجام می‌دم. اینه که کسی رو پیدا کنم تا نگاهی به اون‌جا بندازه و به اونا در مورد اتفاقاتی که افتاده بگه. و یه نفر هم می‌تونه از اونا عکس بگیره. من یه لیست کامل از ماموریت‌هایی که باید اجرا بشه دارم.» خنده‌ی عصبی سر داد و ضربه‌یی به دوربین آویزان‌اش زد. «الان فقط دو یا سه نفر به کارخانه شکر سر می‌زنن و تعداد زیادی از بقیه در قبرستان‌ها می‌گردن. روش من ذخیره‌کردن اونا و مرتب‌کردن‌شونه، می‌دونین که وقتی به اندازه‌ی کافی حق‌الزحمه برای یه منطقه گرفتم که ارزش انجام کار رو داشته باشه، اون کار رو براشون انجام می‌دم. این باعث راحتی مردم می‌شه.»

 ۱۲۸ صفحه، ۳۷۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6867-76-2 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره‌ی نویسنده
آن‌ها
ماری پست‌گیت
باغبان

راهنمای دانلود کتاب آنها

برای دانلود کتاب آنها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آنها
کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۱۰/۸
سه داستان عالی با پس زمینه جنگ.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)