دانلود کتاب آنچه همگان در مورد فشار خون باید بدانند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آنچه همگان در مورد فشار خون باید بدانند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آنچه همگان در مورد فشار خون باید بدانند

کتاب آنچه همگان در مورد فشار خون باید بدانند اثر کارلا مورالس، از جمله کتاب‌هایی است که با هدف آموزش بیماران به اساسی‌ترین سوالات مربوط به فشار خون بالا پاسخ داده است.

در این کتاب یکی از بیماری‌های شایع عصر کنونی به صورت کاملا کاربردی از جوانب مختلف بررسی شده است و سبک آموزشی این کتاب به صورت کاربردی است.

فشار خون بالا (Blood Pressure) یکی از شایع‌ترین مشکلاتی است که گریبانگیر جامعه امروزی است. زندگی کم تحرک، تغییر رژیم غذایی، استرس‌های زندگی، مصرف سیگار، بالا رفتن میانگین سن و... از عللی هستند که شیوع این بیماری را افزایش داده‌اند. ماهیت مزمن این بیماری باعث می‌شود که فرد مبتلا سال‌ها با آن دست به گریبان باشد و گاه در اثر عوارض آن ناتوان گردند.

سالمندان از جمله افرادی هستند که بطور فزاینده‌ای در معرض ابتلاء به این بیماری می‌باشند. به گونه‌ای که تحقیقات نشان داده است، بین افزایش فشار خون و بالا رفتن سن رابطه مستقیمی وجود دارد. دوران سالمندی از دوران پر بار زندگی است اما متأسفانه گاهی متأثر از این بیماری می شود، لذا دانستن ماهیت این اختلال و راه‌های پیشگیری و درمان آن می‌تواند بسیار مفید باشد، کتاب آنچه همگان در مورد فشار خون باید بدانند نوشتۀ کارلا مورالس (Karla Morales) در این زمینه به شما کمک شایانی می‌کند.

(این کتاب نسخه قدیمی بوده و به صورت اسکن شده آماده‌سازی شده است. لطفا قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت و بررسی نمایید.)

 ۹۵ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-93725-8-x 

چاپ ۱۳۸۲، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۳۵۰۰ ت (۳۰%) - 1.39€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آنچه همگان در مورد فشار خون باید بدانند

برای دانلود کتاب آنچه همگان در مورد فشار خون باید بدانند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آنچه همگان در مورد فشار خون باید بدانند