دانلود کتاب آپارتمان‌های کوچک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آپارتمان‌های کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آپارتمان‌های کوچک

کورش محمودی ده ده بیگلو در کتاب آپارتمان‌های کوچک، به شما نحوه‌ی زندگی کردن در فضاهای کمتر از 50 متر مربع را آموزش می‌دهد.

طراحی یک خانه‌ی کوچک به بهینه کردن فضای تحت اختیار ما و خلق راحت‌ترین نحوه‌ی توزیع ممکن نیاز دارد. در بسیاری از موارد، پروژه‌های ما فقط به صورت نوسازی است: حذف دیوارهای تقسیم کننده تا حد امکان و تغییر و تبدیل فضا برای کسب حس جادار بودن و راحتی. گاهی بعضی از عناصر اصلی قدیمی‌تر، از قبیل: دودکش، کفپوش، عناصر چوبی و غیره حفظ می‌شوند. این وضعیت یک جو سنت‌شکن یا خیلی مناسب را به وجود می‌آورد که گاهی با مبلمان و اشیای بازیافتی برجسته‌تر می‌شود و گاهی به کاهش بودجه‌ی پروژه کمک می‌کند.

در کتاب آپارتمان‌های کوچک (Mini Apartments)، توضیحاتی درباره‌ی مجموعه‌ای از آپارتمان‌ها و خانه‌هایی با مساحت 14 تا 50 متر مربع، به دو زبان فارسی و انگلیسی همراه با عکس ارائه شده است. نویسنده همچنین گرایشات فعلی در طراحی آپارتمان و خانه‌های پیش ساخته‌ی کوچک را نشان می‌دهد. هر دو مورد جزئیات و ایده‌هایی درخصوص رنگ کردن دیوارها با سایه رنگ‌های روشن، حذف کردن دیوارها، مبلمان چند کاربردی و غیره دارند. این جزییات و ایده‌ها به عنوان یک منبع الهام‌بخش عمل می‌کنند.

 ۱۴۲ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-96539-5-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۸۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آپارتمان‌های کوچک

برای دانلود کتاب آپارتمان‌های کوچک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آپارتمان‌های کوچک

نظرات کتاب آپارتمان‌های کوچک

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.