دانلود کتاب اثر مرکب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب نوشته‌ی دارن هاردی به شما آموزش می‌دهد تا از توانایی‌های ویژه‌ی خود نهایت استفاده را ببرید و به آرزوهایتان برسید. این کتاب که در گروه‌ پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز و آمازون قرار دارد، مجموعه‌ای ارزشمند از ایده‌های نابی است که شما را به موفقیتی خارق‌العاده می‌رساند.

اگر به دنبال خوشبختی و موفقیت هستید، اما نمی‌دانید از کجا و چگونه در این مسیر قدم بردارید، بدون معطلی به سراغ کتاب اثر مرکب (The Compound Effect) بروید. این کتاب دستورالعملی‌های بی‌نظیری دارد که به شما آموزش می‌دهد تا زندگی خود را از نو بسازید و آن را تحت کنترل خود در بیاورید. دارن هاردی (Darren Hardy) به دنبال این است که زندگی‌تان را متناسب با اهداف خود شخصی‌سازی کنید.

مهم‌ترین ویژگی اثر مرکب این است که پیش از رسیدن به نتیجه باید به صورت منظم و مداوم به کار کردن بپردازید. نسل‌های گذشته نسبت به این اصل آگاهی داشتند؛ آن‌ها تمام روز تلویزیون نگاه نمی‌کردند، بلکه از صبح تا غروب به کار و فعالیت مشغول بودند و از مهارت‌هایی که داشتند، استفاده می‌کردند. این‌طور به نظر می‌رسد که انسان امروزی به فعالیت‌های سخت عادت ندارد؛ بنابراین، اگر دنبال موفقیت‌‌ در زندگی هستید، باید به ارزش‌های اخلاقی گذشتگان بازگردید. اگر می‌خواهید طبق دستورالعمل کتاب اثر مرکب پیش بروید، باید اندیشه‌ی موفقیت سریع و آسان را از خود دور کنید؛ چرا که چنین چیزی ممکن نیست.

کتاب حاضر، یک راه حل حقیقی است برای رسیدن به آنچه آرزو دارید. در حقیقت می‌توان چنین تصور کرد که در اثر مرکب مسیری برای تمام امیال و آرزوها وجود دارد. مطالعه‌ی این کتاب را حتماً پیگیری کنید و به آن اجازه‌ی تغییر جهان خود را دهید. البته فراموش نکنید که کتاب اثر مرکب قرار نیست معجزه کند و شما اگر موفقیت می‌خواهید باید مو به مو دستورهای این کتاب عملی را اجرا کنید.

نکوداشت‌های کتاب اثر مرکب:

- من همه سال‌های زندگی خود را به یاری مردم پرداخته‌ام تا آمادگی مورد نیاز را به دست آورند و بتوانند کامیاب شوند و زود به نتیجه برسند. به همین دلیل شیفته این کتاب هستم و مطالعه آن را به همه مراجعین خود سفارش کرده‌ام. دارن توانمندی شگرفی در پخش عمومی راهکارهای مفید موفقیت دارد و قدرت بیان بالایی برای ارائه آن‌ها دارد. به طوری که قادر خواهید بود از وقت خود بیشترین استفاده را ببرید و با استفاده از راهکار او برای کامیابی، خیلی زود کامیاب شوید. (کانی پودستا، سخنران، نویسنده و مربی مدیران اجرایی)

- پیوسته مردم در پی امکان این هستند که از جایگاه فعلی خود به جایگاه رویایی خود برسند. این کتاب همان امکان است و اینک نوبت شماست. نوشته‌ای شگفت‌انگیز از یک راهنمای خیرخواه. (رابین شارما، نویسنده کتاب‌های پرفروش راهبی که فراری‌اش را فروخت و رهبری که عنوانی نداشت)

- اگر فقط یک فرد دستورالعمل کامیابی را بلد باشد، آن فرد دارن هاردی است، ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت. این نوشته در مورد عقبگرد و توجه به چیزهایی است که به راستی برای به دست آوردن کامیابی مورد نیاز است. اثر مرکب را سرلوحه خود در زندگی قرار دهید، کافی است در هر مرحله تنها یک گام ساده بردارید. (دکتر آنتونی الساندرا، نویسنده کتاب‌های قانون طلایی و کاریزما)

- با اثر مرکب، دارن هاری به مجموعه بزرگ‌ترین نویسندگان کتب ترقی شخصی ملحق شده است. چنان‌چه در خصوص کامیابی و زندگی با توانمندی‌های حقیقی خود جدیت دارید، مطالعه این کتاب برای شما واجب است. این کتاب هدایتگر عملی شما برای به دست آوردن کامیابی است. (ویک کونانت، رئیس هیئت مدیره‌ی شرکت نایتینگل کونانت)

- سرعت زندگی بالاست و پر از حاشیه‌هایی است که باعث انحراف ما از مسائل مهم می‌شود. اگر خواستار ترقی چشمگیر هستید، با دقت این کتاب را مطالعه کنید، با قلم نشانه‌گذاری نکته‌های مهمش را مشخص کنید. (تونی جری، مربی برترین مدیران اجرایی و موفق‌ترین اشخاص جهان)

دارن هاردی را بیشتر بشناسیم:

دارن هاردی مشاور و سخنران آمریکایی است و کتاب‌های پرفروش بسیاری در فهرست آثار نیویورک تایمز دارد. هاردی تا سال 2015 به عنوان ناشر یکی از پرطرفدارترین مجله‌های دنیا به نام مجله‌ی موفقیت فعالیت می‌کرد. مجله‌ی موفقیت این شرایط را برای او به وجود آورد تا با مدیران معروف، کارآفرینان مطرح و قهرمانان بزرگ گفت‌وگو کند و همین اتفاق باعث شد تا او به راز موفقیت پی ببرد.

دارن هاردی در سن 18 سالگی کسب و کار خود را آغاز کرد و در 27 سالگی میلیونری برجسته شد. وی در شبکه‌های اجتماعی نیز حضور دارد و مقالات ارزشمندی منتشر می‌کند. هاردی همواره تلاش می‌کند تا به دیگران در راستای دستیابی به خواسته‌هایشان یاری برساند و به همین منظور کتاب‌های بسیاری نوشته است و مشهورترین آن‌ها اثر مرکب نام دارد که در سراسر دنیا با استقبال گسترده‌ای روبرو شده است.

از میان سایر آثار دارن هاردی می‌توان به مواردی مانند ترن هوایی کارآفرینی، امسال تکرار نخواهد شد، استثنا باشید!، دیوانگان ثروت ساز، بهترین سال زندگی تو، ‫10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا، پیغامی سرّی برای موفق شدن، ‌تصمیمات سرنوشت ساز، ‌کپسول 100 سال، خردمندی، ‌رهبری در قرن 21 و ... اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب اثر مرکب:

- تمام انسان‌ها مشابه هم متولد می‌شوند، لخت، ترسیده، بی‌خبر. پس از آن آغاز بزرگ، کل زندگی ما تا آخر، مجموعه گزینش‌هایی است که انجام می‌دهیم.
- اقبال به مردم به نسبت یکسان فرصت می‌دهد، آفتاب اقبال در آسمان می‌تابد، ولی بایستی به آن بنگرید، نه این‌که با چتر، خود را از آن پنهان کنید.
- همواره به یاد داشته باشید که اثرات ارتباطات روی شما، هم قدرتمند است هم پنهان.
- استواری و ثابت قدم بودن، راه دستیابی به نیروی فزاینده و ماندگاری آن است.

در بخشی از کتاب اثر مرکب می‌خوانیم:

عادت هر روز صبح من مانند رویه آماده شدن پیش از ضربه جک نیکلاس است و باعث آمادگی من برای تمام روز می‌گردد. به خاطر این‌که روزانه به آن عمل می‌کنم، در سرشتم حکاکی شده و نیاز نیست در موردش بیندیشم. آیفون من هر روز ساعت 5 صبح آلارم می‌دهد و من دکمه یادآوری را می‌زنم. سپس، خبر دارم که هشت دقیقه فرصت دارم، به چه علت هشت دقیقه؟ خبر ندارم، از استیو جابز سوال کنید، او آیفون را این‌گونه ساخته است، در آن هشت دقیقه نسبت به سه کار اقدام می‌کنم. نخست به کلیه چیزهایی می‌اندیشم که بابت‌شان سپاسگزار هستم، می‌دانم که بایستی فکرم را بابت فراوانی حاضر کنم. هنگامی که روز خود را با حس تشکر از داشته‌های خود آغاز می‌کنید، دیدگاه، اقدامات و جواب کائنات به شما بسیار متمایز خواهد بود.

دومین اقدامی که انجام می‌دهم که شاید به نظرتان تعجب آور باشد، هر روز به یک نفر اعلام می‌کنم دوستش دارم. یگانه چاره به دست آوردن مهر و عشق، علاقه به دیگران است. یکی از مطلوب‌ترین خواسته‌های من، علاقه و مهربانی است. من با اندیشیدن به یک شخص (هر فردی ممکن است : اقوام، رفقا، همکاران و... زیاد اهمیت ندارد) به او ابراز دوست‌داشتن می‌کنم و سپس با تصور اتفاقات خوبی که برایش آرزو کرده‌ام، علاقه و دوست داشتنم را برایش ارسال می‌کنم. برخی به این عمل دعا می‌گویند ولی من آن را طومار شیدایی فکری می‌نامم. سومین اقدام؛ در مورد دستاورد شماره یک زندگی خودم می‌اندیشم و سه کاری را برمی‌گزینم که امروز عملی‌اش کنم و به آن نزدیک‌تر شوم. هنگام نگاشتن این متون، مقصد شماره یک من، ژرف‌تر شدن محبت و علاقه در ارتباط با همسرم است.

روزانه سه کار را انتخاب می‌کنم که با انجام دادن‌شان این حس را داشته باشم که خانمم حالت عشق، احترام و زیبایی داشته باشد.

وقتی از خواب برمی‌خیزم، قهوه‌جوش خود را آماده می‌کنم و تا حاضر شدن قهوه ده دقیقه وقت دارم که آن را به نرمش‌های سبک که از آموزش‌های دکتر اوز برگزیده‌ام می‌پردازم. متوجه شده‌ام تنها مسیری که می‌شود نرمش را وارد زندگی خود کنم این است که روزمره شود. من ملزم بودم این برنامه را در زندگی خود جای دهم و حدفاصله آماده کردن تا دم کشیدن قهوه مناسب‌ترین وقت بود.

 ۲۳۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-676332-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
مقدمه
در خصوص نگارنده
یادداشت ناشر آمریکایی
اخطار
تمجیدهای بزرگان از کتاب اثر مرکب
پیام خاص آنتونی رابینز
مقدمه
فصل اول: اثر مرکب در عملکرد
سکه سحرآمیز
سه رفیق
تأثیر موجی
کامیابی، رویه‌ای کهن
سبک اندیشیدن مایکروویوی
در اختیار گرفتن اثر مرکب
فصل دوم: گزینش ها
فیل‌ها نمی‌توانند گاز بگیرند
سپاسگزاری طی سال
تعهد صد درصدی
خوش‌اقبالی
هزینه زیاد کالج آسیب‌های دشوار
اسلحه پنهان شما: کلید پیروزی شما
دام پول
آهسته جلو بروید
قهرمان نامرئی
راه رفتن در کارخانه
درخت ثروت
کامیابی، دویدنِ نیمه‌ماراتن است
به کارگیری اثر مرکب
فصل سوم: رویه‌ها
آفریده‌های رویه
با گریختن از تله شادیِ لحظه‌ای، آغاز کنید
نیروی سحرآمیز خود را بیابید، انگیزه‌ی چرایی را
به چه علت هر کاری را می‌توان انجام داد؟
مشوق اصلی
عرصه‌ی جنگ خود را بیابید
مقاصد
تعیین مقاصد چطور کار می‌کند: معمای «اسرار» نمایان می‌شود
مبدل به چه فردی می‌شوید
بهترشدن خود شما
متحول کنندگان بازی:
پنج راهکار برای نابودی رویه‌های نامناسب
1. پیدا کردن تحریک‌کننده‌ها
2. تمیزکاری کامل منزل
3. جانشینی
4. آهسته آغاز کنید
5. یا بپر
بررسی رویه‌های نامناسب
متحول کنندگان بازی
شش راهکار برای به وجود آوردن رویه‌های مناسب
1. خود را برای کامیابی، حاضر نگه دارید
2. به افزودن بیندیشید، نه کاستن
3. فعالیت‌های خود را به سایرین اعلام کنید: تئاتری اجتماعی از تعهد
4. برای کامیابی یک همقدم بیابید
5. مبارزه و دوستی
6. بزم برگزار کنید
تحول، دشوار است
صبر داشته باشید
به کار گرفتن اثر مرکب
مختصری از قدم‌های عملی
فصل چهارم: نیروی فزاینده
کنترل توان نیروی فزاینده
نیروی عادت‌ها
حمایت از روزهای‌تان
از خواب برخیزید و درخشان باشید
خواب‌های طلایی
دگرگونش برای ترقی
ضرب‌آهنگ (ریتم) کردار خود را بیابید
ضرب‌آهنگ فعالیتی خود را یادداشت کنید
ضرب‌آهنگ‌های زندگی
نیروی استواری و ثابت قدم بودن
پمپ قوی چاه آب
استفاده کردن از اثر مرکب
مختصری از قدم‌های اجرایی
فصل پنجم: اثرات
1. داده‌ها: آشغال داخل ‌شود، آشغال بیرون می‌رود
نوشیدنی کثیف میل نکنید
گام اول: مراقبت
رسانه‌ها را محدود کنید
فیلترینگ خبرهای ناخواسته
گام دوم: رفتن به کالج در حال رانندگی
2. روابط: چه افرادی بر شما تأثیر دارند؟
قطع ارتباطات
محدودیت ارتباطات
گسترش ارتباطات
یافتن یک همقدم کامیابی
استفاده از اساتید
تیم مشاور اختصاصی خود را ایجاد کنید
3. پیرامون: تغییر پیرامون، دیدگاه شما را عوض می‌کند
عملی کردن اثر مرکب
مختصری از قدم‌های اجرایی
فصل ششم: افزایش سرعت (شتاب‌دهی)
لحظات واقعیت
دستاوردهای خود را چندین برابر کنید
ماورای توقعات ظهور کنید
غیرقابل پیش بینی باشید
عالی‌تر از توقعات اجرا کنید
عملی کردن اثر مرکب
مختصر قدم‌های اجرایی
نتیجه‌گیری
پیوست‌ها

پیوست 1- پرسشنامه ارزشیابی سپاسگزاری
پیوست 2- پرسشنامه ارزشیابی ارزش‌های حقیقی
پیوست 3- پرسشنامه ارزشیابی زندگی
پیوست 4- پرسشنامه مشخص کردن مقاصد
پیوست 5- پرسشنامه ارزشیابی رویه‌ها
پیوست 6- جدول یادداشت ضرب‌آهنگ فعالیت‌های هر هفته

پیوست 7- پرسشنامه اثرات داده‌ها
پیوست 8- پرسشنامه ارزشیابی رابطه‌ها

راهنمای دانلود کتاب اثر مرکب

برای دانلود کتاب اثر مرکب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اثر مرکب

نظرات کتاب اثر مرکب

علیرضا رضایی
۱۳۹۹/۵/۱۹
سلام. من بخشهایی از کتاب صوتی اثر مرکب را که اخیرا از کتابراه خریداری کرده‌ام گوش دادم. انصافا رهنمود‌ها و راهکارهای این کتاب برای همه انسان‌ها از هر قشری که باشند، بسیار مفید و اثر بخشه. احساس کردم جای فایل نوشتاری این کتاب در کتابخانه‌ی کتابراه من خالیه. بلافاصله اقدام به خرید آن کردم. در ضمن از فرصت استفاده کرده و به دست اندرکاران محترم کتابراه توصیه می‌کنم: امکان بزرگ و کوچک کردن متن‌های کتاب‌ها را فراهم نمایند تا کاربران بتوانند در مطالعه‌ی کتاب‌ها از این امکان مفید بهره ببرند.
Arefeh Alizadeh
۱۳۹۹/۹/۲۰
از دید من که کتابهای موفقیت و خودسازی متفاوتی خوندم زیاد کتاب جالبی نبود، کتابش سطحیه، میگه پشتکار داشته باشید، مسئولیت پذیر باشید، انتخابای درستی انجام بدین ولی اصلا نگفته چجوری، خوب این بدیهیات رو همه میدونیم، آنتونی رابینز هم تقریبا همینجوریه کتاباش، من وین دایر رو خیلی ترجیح میدم چون تمام مسائل رو از ریشه حل میکنه.
mino farahbakhsh
۱۳۹۹/۳/۱۹
فوق العادس. این کتاب به زندگی نظم میده و باکارها و تصمیمات کوچک نتایج بزرگ رو بوجود میاریم پیشنهاد میدم حتما بخونید و بهش عمل کنید، سعی کنیدقبل ازخواب مطالعه کنید و آرام آرام‌تغییرات شگرفشو ببینید🤩
مشاهد همه نظرات (۶۴)