دانلود کتاب احساس زخمی

  • از: سیما سروشه
  • ناشر: انتشارات ماهابه
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب احساس زخمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب احساس زخمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب احساس زخمی

کتاب احساس زخمی به قلم سیما سروشه، داستان عاشقانه‌ی یک زوج جوان به نام‌های دریا و پاشا را روایت می‌کند.

در بخشی از کتاب احساس زخمی می‌خوانیم:

از اون روز شده بودم بدترین دختر روی زمین. مامان ساعت هفت برگشت خونه. من روی مبل پذیرایی مثل یک بدبخت کتک خورده مچاله شده بودم. تو تنهایی و خلوت دلگیر خونه اون قدر گریه کرده بودم که آخرش از خستگی به خواب رفته بودم و با صدای کلید در بیدار شدم. مامان اون‌قدر عصبانی بود که حتی سلام هم نکرد. فقط ظرف غذایی رو که تو دستش بود روی اپن کوبیدو عصبی گفت: حداقل چراغ‌های این خونه رو روشن می‌کردی تا مثل قبرستون سوت و کور نباشه.

اون چه می‌دونست این قلب منه که مثل قبرستون سوت و کوره!

چراغ‌هارو روشن کرد و رفت تو اتاقش. می‌دونستم جنگ اعصاب حسابی تو راهه و این شیپور حمله است. اما اوضاع بدتر از این حرف‌ها بود. مامان لباس عوض کرد و از اتاقش اومد بیرون و رفت تو آشپزخونه و با عصبانیت شروع به کرد به شستن لیوان‌های چایی که از صبح روی میز مونده بود.

اگر دست خودش بود می‌دونستم می‌خواد لیوان‌ها رو روی سرم خورد کنه، اما فقط به تق و توقشون رضایت داد و بعد باحرص گفت: نهار که نخوردی پاشو بیا غذاتو گرم کن بخور. ناهید آلبالو پلو فرستاده.

من هم چنان روی مبل کز کره بودم وگفتم: اشتها ندارم.

بالاخره آتشفشان مامان فوران کرد: واسه چی اشتها نداری؟ تو که هرکاری دلت خواست کردی؟ حرف خودت رو زدی و کار خودت رو کردی. حالا واسه چی ماتم گرفتی؟ اونی که باید ماتم بگیره منم که با این ادا و اصول‌های تو روم نمی‌شه تو صورت خانواده‌م نگاه کنم. یک عمر خودم و خانواده‌ام در خدمت خانم بودیم و حالا مثل گربه کوره پشت پا زدی به همه‌ی اون محبت‌هایی که در حقت کرده بودیم.

نمی‌فهمیدم چرا حالا من و از خودش جدا می‌دید و این حرف رو می‌زد. یعنی من و مامانم یک خانواده نبودیم!

 ۴۶۲ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5205-91-6 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب احساس زخمی

برای دانلود کتاب احساس زخمی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  احساس زخمی

نظرات کتاب احساس زخمی

Sheida شیدا
۱۳۹۹/۲/۱۰
اگر بخوام از روش نوشتاری بگم سبکش خیلی معمولی بود اما موضوعی که انتخاب شده بود موضوع حقیقی و جالبی بود که دنیای ما زنان رو دربرمیگیره و از تلخی واقعیاتی میگه که هر دختری میتونه تجربه‌اش کرده باشه یا بکنه! و در نهایت از وسط داستان به بعد جلوه‌ی بهتری داشت و چون من تجربه‌ی طلاق رو داشتم میتونستم با و داستان همزادپنداری کنم آزار و اذیت و ظلمی که بر روح زنان از طریق بعضی مردان به بهانه‌ی عشق و دوست داشتن اعمال میشه رو بجا و درست به تصویر کشیده بود و من میتونم بگم از اواخر این داستان بیشتر لذت بردم جدایی از بعضی اغراق هاش.
کتاب دوست
۱۳۹۹/۷/۲
به همین راحتی که نویسنده عزیز نوشتند، بعضی از ما پلهای پشت سرمون رو خراب می‌کنیم و فرار می‌کنیم... غرور، نفرت، انتقام، حسادت دوستان عزیز، محکم نایستادن و تکیه گاه نبودن مادر، خوب به تصویر کشیده شده بود. ممنون داستان جالبی بود.
Maryam Sajadi
۱۳۹۹/۲/۶
خیلی کش پیدا کرده بود داستان و خیلی لوس شده بود بر خلاف اولش که جذاب بود و کشش داشت
مشاهد همه نظرات (۵)