دانلود کتاب ارائه نتایج: مجموعه راهنمای نشر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارائه نتایج: مجموعه راهنمای نشر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارائه نتایج: مجموعه راهنمای نشر

کتاب ارائه نتایج: مجموعه راهنمای نشر، افزایش مؤثر عناصر ترسیمی را در متن توصیف می‌کند و ما را با تصاویری از عناصر گرافیکی که برای ارائه داده‌ها در جداول و اشکال مفید هستند، آشنا می‌نماید.

این نسخه از کتاب راهنما به‌ طور گسترده‌ای جهت انعکاس استانداردهای نوین و انتشارات و شیوه‌های جدید در نشر اطلاعات مورد تجدید نظر قرار گرفته است. فناوری‌های جدید، تحلیل‌های فزاینده پیچیده‌ای را انجام داده‌اند، زیرا آن‌ها انتشار تجزیه و تحلیل‌ها را در قالب‌های مختلف تسریع کرده‌اند، از وبلاگ‌های ارسال‌های شده به وب‌سایت شخصی تا مقالاتی که در پایگاه‌های داده آنلاین منتشرشده است. 

امروزه به واسطه انتشار کتاب ارائه نتایج، پیشرفت‌های تکنیکی در زمینه‌های مختلف، تأثیرات چشم‌گیری نسبت به روش‌های موجود در ارائه نتایج آزمایشات و تحقیقات بر روی جداول، نمودارها، طرح‌ها، نقش‌ها، ترسیم‌ها و تصاویر صورت گرفته است. تقریباً تمامی آنچه ارائه شده است نتیجه کاربرد الکترونیک اطلاعات اساسی به اضافه برنامه پردازش کامپیوتری، برنامه‌های صفحه گسترده، بسته‌های آماری یا نرم‌افزارهای اختصاصی پیشرفته به‌ منظور ایجاد تصاویر دیجیتال بوده است.

این تغییرات نقش عمده‌ای در انعطاف‌پذیری مؤلفان در ارائه نتایج داشته است. جدول‌ها، اشکال نویسنده را به‌ طور مؤثری قادر به ارائه بخش وسیعی از اطلاعات کرده بطوری که این اطلاعات کاملاً برای خواننده قابل فهم باشد. جدول‌ها، عموماً نشان‌دهنده ارزش عددی و یا اطلاعات نوشتاری هستند. (به‌ عنوان مثال فهرستی از کلمات محرک) در ستون‌ها و ردیف‌ها به‌ منظور ارائه اطلاعات به‌ صورت منظم قرار گرفته‌اند.

یک شکل ممکن است به‌ صورت یک طرح، نمودار، تصویر، ترسیم و یا سایر تصاویر و یا تعاریف غیر نوشتاری ارائه شود. اگرچه جداول‌ اغلب همیشه با ستون و ردیف مشخص می‌شوند، گاهی ممکن است مرز میان جداول و اشکال شفاف نباشد. هر نوع تصویر نشان‌دهنده نسبت یک جدول با یک شکل است. کتاب ارائه نتایج، بر روی اهداف ارائه اطلاعات و راهنمایی جهت طراحی و آماده‌سازی آن به‌ منظور ارتباط مؤثرتر بحث می‌کند. هم‌چنین تمهیدات خاصی جهت قالب‌بندی و ساختن جداول و اشکال به همراه مثال‌های متعدد و روشن در این زمینه اندیشیده‌ شده است.

دسته نگارش،
 ۸۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-14-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل پنجم: ارائه نتایج
پیشگفتار
1-5- هدف از ارائه اطلاعات
7-5- اختصارنویسی در جدول
8-5- صفحه‎آرایی جدول
9-5- فرم‌های استاندارد
10-5- رابطه بین جدول‌ها با متن
11-5- رابطه بین جداول با یکدیگر
12-5- عناوین جدول
13-5- عنوان‌بندی (افقی و عمودی) جداول
14-5- بدنه جدول
15-5- فاصله اطمینان در جدول
16-5- یادداشت جدول
17-5- خط‌کشی جداول
18-5- ارائه داده در انواع ویژه جداول
19-5- جدول چک‌لیست
20-5- اصول استفاده و ساخت شکل
21-5- انواع شکل
22-5- استانداردهای اشکال
23-5- علائم و توضیحات اشکال
24-5- طراحی شکل
25-5- آماده‌سازی اشکال
26-5- داده‌های الکتروفیزیولوژی
27-5- داده‌های (تصویربرداری) رادیولوژیکی
28-5- داده‌های ژنتیکی
29-5- عکس‌ها
30-5- چک‌لیست شکل

راهنمای دانلود کتاب ارائه نتایج: مجموعه راهنمای نشر

برای دانلود کتاب ارائه نتایج: مجموعه راهنمای نشر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارائه نتایج: مجموعه راهنمای نشر