دانلود کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان

کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان اثر آرون بلیبی، رمانی تصویری درباره گروهی از حیوانات ترسناک و خطرناک است که با انجام کارهای خوب می‌خواهند به همه ثابت کنند که قهرمان هستند.

موضوع کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان چیست؟

بالاخره گروه بچه مثبت‌ها یعنی آقای گرگ، آقای کوسه، آقای پیرانا و آقای مار با همراهی رتیلی به نام لنگ‌دراز و مامور روباه موفق می‌شوند دنیا را از دست زامبی‌ها نجات دهند و تمام گربه‌ها، سگ‌ها، خرگوشک‌ها و... را به حالت قبلشان برگردانند. اکنون همه آن‌ها را به عنوان قهرمان و نجات دهنده‌شان می‌شناسند. بچه مثبت‌ها هم از این بابت بسیار خوشحال هستند. ‌اما یک مشکل وجود دارد. آن‌ها هنوز در فضا هستند و باید از دست دکتر مربا که حالا به یک هیولا با تعداد زیادی دماغ و دهن تبدیل شده است، فرار کنند.

کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان (The Bad Guys in Alien vs Bad Guys) ششمین جلد از «مجموعه‌ی اراذل و اوباش» است و متن ساده و روانی دارد، لحن طنز کتاب به همراه تصاویر بامزه و جذاب آن بسیار سرگرم کننده می‌باشد و شما را با خود همراه می‌کند.

درباره مجموعه‌ی اراذل و اوباش:

مجموعه کتاب‌های اراذل و اوباش از جمله پرفروش‌ترین رمان‌های تصویری کودکان است که جلد اول آن در سال 2015 منتشر شد. داستان‌های این مجموعه درباره چهار دوست است که ترسناک و خشن به نظر می‌رسند، آقای گرگ، آقای مار، آقای کوسه و آقای پیرانا. آن‌ها می‌خواهند با انجام دادن کارهای خوب به همه ثابت کنند که درموردشان اشتباه می‌کنند اما درگیر اتفاقات بامزه و دردسرهای عجیبی می‌شوند. مجموعه‌ی اراذل و اوباش در سال 2019 در رتبه نخست لیست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز در شاخه کتاب‌های مجموعه‌ای کودکان قرار گرفت.

با آرون بلیبی بیشتر آشنا شویم:

آرون بلیبی (Aaron Blabey) متولد 1974 در استرالیا است. او تا سال 2005 علاوه بر نویسندگی و تصویرگری کتاب‌های کودکان و نوجوانان، بازیگر هم بود و در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی متعددی حضور داشت. بعد از خداحافظی از دنیای بازیگری، تمام وقت تمرکزش را بر روی کتاب‌های کودک و نوجوان و کار در آژانس تبلیغاتی گذاشته است. بلیبی برای بازی در سریال هاروی مک هوگ برنده جازه آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی استرالیا شد.

کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به همه کودکان 7 تا 12 سال که به داستان‌های طنز علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

(این کتاب دارای حجم بیش از ۲۰ مگابایت هست، لطفا قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

در بخشی از کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان می‌خوانیم:

- نمی توانیم این جا بمانیم! باید برویم! باید برویم! این بارو خیلی دماغ دارد! یک عالمه دماغ!
- ببین کی از دماغ شکایت دارد وقتی خودش دخل دماغ همه را آورده!
- وای پسر! اصلا عادلانه نیست. این همه زحمت کشیدیم! حالا همه می‌دانند ما قهرمانیم! نباید اینجا بمیریم. باید نقشه بکشیم...
- آهای آن دیگر چیست؟
- لنگ‌دراز کجا می‌روی؟
- آهان! می‌دانید این چیست؟
- همان اتاق کوچولویی که قرار است داخلش بمیریم؟
- نه! به این می‌گویند سفینه‌ی فرار اضطراری این چیزی است که از اینجا می‌بردمان بیرون!

این کتاب جهت مطالعه در رایانه بهینه‌سازی نشده است.

 ۱۵۳ صفحه، ۲۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-328-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان

برای دانلود کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان

نظرات کتاب اراذل و اوباش 6: مبارزه با بیگانگان

سنا اعظمی
۱۳۹۹/۹/۱۳
دیدر خیلی نصب میشه یعنی نمیشه ولی کتاب خوبیه
ونداد کاظمی
۱۳۹۹/۹/۲۵
عالی بودمن عاشقش شدم
مشاهد همه نظرات (۲)
داستان کودک، مجموعه اراذل و اوباش، پرفروش ترین مجموعه کتاب، ارن بلیبی، کتاب تصویری کودکان، داستان تصویری کودکان، کتاب ماموریت خیلی غیر ممکن، داستان حیوانات، آشنایی با حیوانات، داستان و رمان طنز، دانلود کتاب طنز، مجموعه داستان طنز، دانلود کتاب داستان طنز، داستان طنز خنده دار، داستان مصور کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، گروه سنی ب، گروه سنی ج، داستان تخیلی کودکانه، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، تصویر سازی کودکان، کتاب تخیلی کودکان، تقویت قدرت تخیل کودکان، کتاب داستان بچه ها، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، رمان تصویری، The Bad Guys، Aaron Blabey، The Bad Guys in Alien vs Bad Guys، دانلود کتاب اراذل و اوباش مبارزه با بیگانگان، دانلود pdf اراذل و اوباش مبارزه با بیگانگان، دانلود pdf کتاب اراذل و اوباش مبارزه با بیگانگان، دانلود کتاب اراذل و اوباش جلد 6، کتاب اراذل و اوباش جلد 6 مبارزه با بیگانگان، دانلود pdf کتاب مبارزه با بیگانگان 6، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز