دانلود کتاب از ته دل آرزو کن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از ته دل آرزو کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از ته دل آرزو کن

کتاب از ته دل آرزو کن اثر پیر فرانک، در قالب مجموعه‌ای از داستان‌های جالب و خواندنی در مورد به ثمر رسیدن آرزوها، الگو و راهنمای خوبی ارایه شده تا با کمک آن بتوانید گام‌‌به‌‌گام به اهداف و خواسته‌های قلبی‌ خود با سرعت هر چه بیشتر برسید.

اگر فردی بتواند آن نیروی قدرتمند درونی خود را به یکباره احساس کرده و بداند که می‌تواند مثبت‌ها را وارد زندگی شخصی خود کند، می‌تواند 180 درجه زندگی خود را تغییر دهد. این معجزه در زندگی شما نیز به وقوع خواهد پیوست. در این‌جا هیچ فرقی ندارد که دارای چه موقعیتی بوده و چند ساله هستید.

آیا تاکنون از نیروی الهی چیزی به‌ عنوان هدیه دریافت نکرده‌اید؟ پس بدانید باید از ته دل همین حالا آرزو کنید؛ زیرا نیروی الهی خیلی سخاوتمند است. تاکنون از او چیزی نخواسته‌اید، اگر به‌ طور واقعی می‌خواستید، یقین بدانید که به شما داده می‌شد. اکنون با خواندن کتاب از ته دل آرزو کن (Desired stories for the soul)، می‌توانید از ویژگی و مهارت چگونه دعا و طلب کردن بهره‌‌مند شوید تا بتوانید به هر آنچه می‌خواهید، در زندگیتان برسید. آرزوها هیچ‌وقت دوست ندارند در قالب رؤیا باقی بمانند، آن‌ها دوست دارند هر چه زود به‌ سوی شما پرواز کنند و به مرحله‌ی ظهور برسند.

پیر فرانک (Pierre Franckh)، در این کتاب مجموعه‌ای از خاطراتی که افراد مختلف از تجارب واقعی‌شان داشته‌اند و برای او فرستاده‌اند را با مخاطبان خود در میان می‌گذارد. به این ترتیب با یکدیگر در شنیدن و خواندن این اتفاقات خوب سهیم و شریک می‌شویم؛ زیرا معجزه عجیبی که در این ماجراها مربوط به ثمر رسیدن آرزوها وجود دارد، این است که خواندن آن‌ها به ما کمک می‌کند تا همانند این‌ افراد بتوانیم آرزوها و خواسته‌های قلبی خود را عملی کنیم.

در بخشی از کتاب از ته دل آرزو کن می‌خوانیم:

اگر از دلت بگذرد که نمی‌شود، پس نمی‌شود، اگر از دلت بگذرد که حتماً می‌شود، پس می‌شود. همان کسی که از دلش می‌گذرد که می‌شود، او همان کسی است که قلب و روحش صاف و شفاف است. هیچ دلبستگی به بزرگی یا کوچکی آرزو ندارد، بلکه فرمول همان است که گفتم. اکنون با مطرح کردن چند مثال موضوع را برایتان روشن می‌کنم.

ماجرای اولریکه خیلی جالب است، او در نامه‌ای برایم نوشت؛ بعد از جدایی با دو فرزند پسرش زندگی می‌کرد، وضع مالی خوبی نداشت. فرزندانش که بزرگ‌تر شدند، یک روز به او گفتند که دوست دارند به شهربازی بروند و مادرشان نیز قول داد که آن‌ها را آخر هفته به شهربازی ببرد؛ اما متأسفانه با این وجود ‌که اولریکه کار می‌کرد، پول نداشت و کارفرمایش (آدم بدقولی بود) قرار بود، آخر هفته دستمزد او را بدهد؛ ولی نداد.

اولریکه غمگین به خانه برگشت و نمی‌دانست به دو فرزندش چه بگوید، شرمنده و شرمسار از قولی که داده و عملی نشده بود، از ته دل دعا ‌کرد که موقعیتی فراهم شود و بچه‌ها به شهربازی بروند. پسر بزرگش که چهره ناراحت مادر را دید، فهمید چه اتفاقی افتاده، به او گفت: «مادرم ایرادی ندارد و به‌ جای آن اگر اشکالی نداشته باشد، به انباری زیرزمین برویم و کتاب داستان‌های قدیمی‌مان را بالا بیاوریم»، اولریکه قبول کرد و کلید در انباری را به پسرش داد.

بچه‌ها دوان‌دوان به‌ سمت انباری رفتند، بعد از حدود یک ساعت با تمام کتاب‌های قدیمی دوران کودکی خود به بالا برگشتند و همین‌طور که ورق می‌زدند، ناگهان یک 100 یورویی از میان صفحه‌های یکی از کتاب‌ها روی زمین افتاد، باور کردنش مشکل بود، خدای من این پول در میان این کتاب‌ها چه می‌کند. ناگهان یادش آمد، آن زمانی‌ که با همسر دایم‌الخمرش زندگی می‌کرد، از ترس این‌که مبادا به‌ سراغ پول‌هایش برود و الکل بخرد، گاهی پول‌هایش را لابه‌لای کتاب بچه‌ها پنهان کرده تا او نتواند آن‌ را پیدا کند و بردارد…

 ۸۰ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-703-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

حد و مرزی برای آرزوها وجود ندارد
معجزات طبیعی روزانه
چگونه یک انسان ناامید با تغییر نگرش خود به‌ راحتی به آرزویش رسید؟
چگونه سیمون به باد دستور داد که جهت خود را عوض کند؟
آرزوی داشتن یک خانه‌ ایده‌آل و رؤیایی
چگونه یک مادر جوان با خودباوری به خوددرمانی رسید؟
به من نشان بده که مرا دوست داری!
آرزوی بازیافتن سلامتی
آیا آرزوها می‌توانند سریع برآورده شوند؟
آیا دعای بچه‌ها زودتر برآورده می‌شود؟
چگونه آلکسا آرزو داشت بتواند افکار را بخواند؟
آیا می‌توان چند چیز را به‌ طور همزمان با هم آرزو کرد؟
نباید همیشه چیزهای بزرگ آرزو کنیم!
سلام‌های گرم و دوستانه از سوی نیروی الهی

راهنمای دانلود کتاب از ته دل آرزو کن

برای دانلود کتاب از ته دل آرزو کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از ته دل آرزو کن
بهروز ریگی
۱۳۹۷/۶/۲۱
به اعتقاد من به هر ارزو و خواسته‌ای میشه رسید، منتها خداوند برای اداره جهان قوانین ثابت و بدون تغییری گذاشته که قطعا برای رسیدن به ارزوها و اهدافمون نیازه دنبال کشف این قوانین باشیم و این کتاب سعی و تلاشش این بوده که به ما راه درست پیگیری ارزوها و خواسته هامونو اموزش یده
الهه امین نژاد
۱۳۹۷/۷/۷
من کتاب قانون رزونانس پیر فرانک رو خوندم
محشره
این کتابش هم مثل اون کتاب عالیه
80 صفحه س و زود میتونید بخونید و از مطالبش استفاده کنین
فریبا شایگان نیا
۱۳۹۷/۸/۴
این کتاب اثری فوق العاده بود آری داشتن باور و ایمان قلبی ما را به اهدافمان میرساند سپاس از نویسنده و انتشارات برتر و محبوب نسل نو اندیش خداقوت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)