دانلود کتاب از رختخواب تا میز مدیریت

  • از: تیم بین
  • ناشر: سبکتو
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب از رختخواب تا میز مدیریت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از رختخواب تا میز مدیریت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از رختخواب تا میز مدیریت

کتاب از رختخواب تا میز مدیریت اثر تیم بین، نشان می‌دهد که وضعیت فیزیکی‌تان تا حد بسیار زیادی بر روی عملکرد شما در کار و زندگی تاثیرگذار است. در شرایط کاری سخت تنها افرادی می‌توانند تا پایان ادامه دهند و به نتیجه برسند که از نظر جسمانی قوی‌تر و سالم‌تر از دیگران هستند.

اگر شما هم مانند افراد موفق در تجارت فکر کنید، معتقدید که سخت‌کوشی و کار طولانی مدت، رمز موفقیت در هر کسب و کاری است. اما اگر مراقب سلامتی خود نباشید، همه آن ساعات طولانی کاری و سخت کوشی‌ها بی‌نتیجه مانده و بدنتان شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نمی‌کند.

تیم بین، متخصص بین‌المللی سلامت و کاهش وزن و افزایش طول عمر است، در میکروکتاب از رختخواب تا میز مدیریت (From the bedroom to the boardroom) او و همکارش آن لایینگ دو دنیای کاملا متفاوت را در یک‌جا گردآوری کرده‌اند؛ دنیای سلامتی، تناسب اندام و کاهش وزن، با دنیای جوانی و زیبایی. آن‌ها در این میکروکتاب تجربیات فراوان و اطلاعات دست اولی را ارائه می‌دهند که فقط افرادی که به مدت زیاد در محیط‌های چالشی زندگی، کار و پیشرفت کرده‌اند، از آن‌ها خبر دارند در این میکروکتاب تیم می‌گوید که چه طور با غذاهایی که می‌خوریم مغزمان و قدرت کارایی آن را نابود می‌کنیم. آن‌ها اشاره می‌کنند که آنچه که ما هستیم یا می‌خواهیم باشیم را نوع تغذیه‌مان مشخص می‌کند. هر چیزی که در وعده‌های غذایی می‌خوریم می‌تواند تأثیر مستقیمی بر روی سلامت روح ما داشته باشد. او در این میکروکتاب به ما می‌گویند که برای داشتن زندگی بهتر و سلامت‌تر چه طور باید عادت‌های غذایی‌مان را تغییر دهیم.

تیم بین در جوانی با مشکلات متعددی از جمله اضافه وزن شدید و عدم انگیزه و حتی افسردگی روبرو بود. او به دنبال یافتن پاسخ این پرسش بود که آیا رابطه‌ای بین سبک زندگی و تغذیه با موفقیت و پیشرفت وجود دارد یا خیر؟ تیم بین تمام یافته‌هایش را در سبک زندگی خود به کار گرفت و متوجه شد که رابطه مستقیمی بین تغذیه و سبک زندگی با موفقیت و پیشرفت ما وجود دارد. او و گروه‌اش با افراد و تیم‌هایی که در بزرگ‌ترین شرکت‌های تجاری هستند، مشورت و رایزنی می‌کنند تا بهترین برنامه سبک زندگی را برای کارمندان ایجاد کنند.

تیم بین (Tim Bean) مؤلف و نویسنده در زمینه کاهش وزن و مقابله با پیری است. همچنین او در بسیاری از برنامه‌های رادیو و تلویزیون در زمینه سلامتی و تندرستی حاضر شده است. اخیرا او در حال ساخت برنامه تلویزیونی با نام "ساعت بدن‌تان را به عقب برگردانید" از کتابی با همین نام است که یک راهنمای مطمئن برای مقابله با پیری است و اخیرا منتشر شده و در سطح بین‌المللی به فروش می‌رود.

 ۸۰ صفحه، ۳۶۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره نویسنده
درباره کتاب
مقدمه
تاثیر فیزیک بدن روی میزان کارایی قابل توجه است!
فصل اول: تاثیرات ضعف بدنی روی میزان کارایی
تاثیر سلامتی روی بیان
اکنون کجا هستید؟
اصولا ما به راحتی خودمان را فریب می‌دهیم
فصل دوم: تغذیه صحیح
چرا به تغذیه‌ی مناسب نیاز دارید؟
صبحانه
وعده‌های غذایی در طول روز
فصل سوم: تمرینات ورزشی
یک موتور سوخت کالری بسازید
فصل چهارم: هورمون‌ها
فصل پنجم:‌ خواب
فصل ششم: مقابله با پیری
فصل هفتم: بدن
مغز
کلسترول و هموسیستئین خود را کنترل کنید
قرص‌هایتان را دوباره بررسی کنید
میوه‌ها و سبزیجات برای بهبود عملکرد حافظه
فصل هشتم: هیچ‌گاه دیر نیست
پایان

راهنمای دانلود کتاب از رختخواب تا میز مدیریت

برای دانلود کتاب از رختخواب تا میز مدیریت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از رختخواب تا میز مدیریت
مهدی نجفی
۱۳۹۶/۱۱/۱
خلاصه... مفید و عالی بود
pooyan gangi
۱۳۹۶/۱۱/۱
عالی
امین بخشعلی
۱۳۹۶/۱۱/۷
این میکرو را به همه پیشنهاد می‌کنم. چون چیزی مهم تر از سلامتی وجود ندارد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)