دانلود کتاب استاد ساده گذشت

  • از: کبری چاشتی
  • ناشر: نشر عطران
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب استاد ساده گذشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استاد ساده گذشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استاد ساده گذشت

کتاب استاد ساده گذشت مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه نوشته‌ی کبری چاشتی است که با مضامینی متفاوت به زبانی ساده و روان به رشته تحریر در آمده.

کبری چاشتی متولد شهرستان جاسک شرقی‌ترین شهر استان هرمزگان، که از هفت سالگی تا به حال عضو فعال و دیوانه‌وار کتابخانه‌ها است. همچنین او یک بار کتاب‌خوان برتر استان هرمزگان شناخته شده.

از نویسندگان مورد علاقه او گارسیا مارکز، ایزابل آلنده، چخوف، فوئنتس و... هستند و به شدت ادبیات آمریکای لاتین را دوست دارد.

به عقیده چاشتی کتاب خواندن آرامشی دارد ک هیچ کجای دیگر نمی‌توان آن را پیدا کرد. او قدم زدن لابه لای قفسه‌های کتابخانه را به خیلی از کارهای دیگر ترجیح داده و دو بار در جشنواره‌های ملی شرکت کرده است که هر دو بار از برگزیدگان این جشنواره انتخاب شده.

در بخشی از کتاب استاد ساده گذشت می‌خوانیم:

لُنگ مشهدی حسین به قدری بالا رفته بود که ران پایش هم پیدا بود. در هوای بهاری صبح دوشنبه بیرون خانه روی تپه‌ای که مشرف به قبرستان بود، به حالت چمباتمه نشسته بود تکیه بر عصایش شعری را زمزمه می‌کرد که آهنگ غمگینش نشان از دلگیری پیرمردی می‌داد که همه‌ی سنوات زندگی را اینجا، لابه‌لای این تپه‌ها و باغ‌ها گذرانده بود. مشهدی برگشت و موسی را دید که در باغ خودش که ضلع شرقی خانه‌ی مشهدی حسین می‌شد قدم می‌زد و علف‌های هرز را می‌کند.

فاصله‌ی بین مشهدی و موسی یک راه باریک روستایی بود، با کلی سنگ سخت جلبک بسته باغ موسی و خانه مشهدی حسین روی دو تپه تقریباً بلند روبه روی هم قرار گرفته بود. مشهدی بلند شد. لُنگش را صاف کرد عصازنان به سمت لبه‌ی تپه رفتت صدای لاستیک‌های ماشینی باربری که روی جاده خالی کشیده می‌شد به گوش می‌رسید. مشهدی حسین و موسی به جاده نگاه کردند. از دور گردوخاک ماشینی آبی رنگ معلوم بود. موسی با دیدن ماشین که حالا اندکی از آن خم جاده معلوم بود گفت: این که عباسعلیه! چه گرد و خاکی راه انداخته!

 ۳۱ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6201-61-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مهم نیست
اتاق عمل
مرد سالاری به سبک احمق‌ها
مُجرم
بهرام
دیوانه
اُستاد ساده گذشت
سه سال پیش
made in china
مشهدی حسین شمر است

راهنمای دانلود کتاب استاد ساده گذشت

برای دانلود کتاب استاد ساده گذشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استاد ساده گذشت

نظرات کتاب استاد ساده گذشت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.