دانلود کتاب اصول و مبانی برگزاری همایش و برنامه های زنده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول و مبانی برگزاری همایش و برنامه های زنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول و مبانی برگزاری همایش و برنامه های زنده

در بسیاری از طبقه بندی های سختی مشاغل، جایگاه اول را برپایی همایش و سایر گردهمایی های زنده به خود اختصاص داده و حتی ضریب سختی کار در معدن و یا حرفه ی پرخطر و طاقت فرسای خبرنگاری را هم در مقایسه با خود به رتبه ی دوم و سوم تقلیل داده است.

مدیریت تمامی گردهمایی‌ها و همایش‌های زنده سه مرحله "قبل، حین و بعد" از برنامه را در بر‌می‌گیرد که برای هر مرحله از مراحل فوق‌الذکر پیش نیازها و هماهنگی‌هایی ضروری است که سعی شده در کتاب حاضر تا حدامکان به جزیی‌ترین عناصر هر بخش، آن هم با رعایت یک نظم منطقی و اولویت ترتیبی در اختیار خوانندگان قرار گیرد.

روش نگارش نکته‌ای به گونه‌ای انتخاب شده تا اگر کتاب به عنوان یک سر فصل آموزشی پیشنهاد شود، به دور از هر حاشیه یا اطناب گفتار، مهارت جو را خیلی سریع به مهارت‌ها و الزامات مورد نیاز هر بخش نزدیک نماید و از طرفی پس از آموزش نیز هر فرد بتواند برای بخش خود یک چک لیست مجزا تهیه نماید و از آن طریق از انجام اساسی‌ترین و حتی جزئی ترین مسئولیت‌های خود مطمئن شود و همینطور واحد کنترل و نظارت و حتی مدیریت ارشد برنامه نیز بتواند با در اختیارداشتن یک چشم انداز کلی از وظایف و ماموریت‌های تمامی واحدها، مسئولیت هدایت و کنترل و ارزیابی خود را تسهیل نماید.

فهرست مطالب

مقدمه
طرح برنامه
تامین مالی و جذب حامی
کنداکتور
مکان برگزاری و امکانات جانبی
عقد قراردادها
فعالیت های رسانه ای
تبلیغات
دبیرخانه
واحد ثبت نام و خدمات ورودی
فعالیت های جانبی
تشریفات
اقدامات امنیتی
تصویربرداری
مجری‌
کتاب برنامه
تهیه گزارش عملکرد
چند نکته کلیدی

 ۷۴ صفحه، ۶۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-93118-6-6 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اصول و مبانی برگزاری همایش و برنامه های زنده

برای دانلود کتاب اصول و مبانی برگزاری همایش و برنامه های زنده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول و مبانی برگزاری همایش و برنامه های زنده
سید علی اندی
۱۳۹۷/۷/۱۱
کاربردی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)