دانلود کتاب اطلس عملیات‌های ماندگار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اطلس عملیات‌های ماندگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اطلس عملیات‌های ماندگار

کتاب اطلس عملیات‌های ماندگار: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس اثر محمد پورکلهر، علی اکبر اخگر و هوشنگ صمدی است، که ثبت و تحریر آن به عنوان یک سند ارزشمند تاریخی می‌تواند در جهت معرفی وقایع و آثار جنگ‌ها برای مشاهده و ارزیابی تحلیل‌گران نظامی مورد استفاده قرار گیرد.

(لطفا قبل از دریافت کتاب نسخه نمونه را دانلود و بررسی نمایید. این کتاب جهت مطالعه در موبایل و تبلت مناسب نیست.)

تمدن و فرهنگ هر کشور در تاریخ آن سرزمین نهفته است و ثبت سوابق تاریخی همواره چراغی روشن فرا سوی آیندگان جهت عبرت و افتخار محسوب می‌گردد.

نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور جلوگیری از تحریف واقعیت‌ها، با همکاری و مشاوره مسئولین و رزمندگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اقدام به ثبت ایثارگری‌ها و تهیه و تدوین بخشی از فعالیت‌ها و عملیات‌های ماندگار دریایی ٨ سال دفاع مقدس در قالب اطلس نموده است.

کتاب اطلس عملیات‌های ماندگار مجموعه‌ای از مدارک، اسناد مستند موجود زمان دفاع مقدس مناطق عملیاتی، پروژه‌های تدوین شده کارشناسان نظامی، کتاب‌های منتشر شده، خاطرات رزمندگان، پیشکسوتان، جانبازان و بازماندگان جنگ تحمیلی است که با نظارت و حمایت بی‌دریغ امیر فرماندهی محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تهیه و تدوین گردیده است.

حماسه هشت سال دفاع مقدس با سختی‌ها و جانفشانی‌های کارکنان غیور نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و ملت قهرمان ایران، به خون شهیدان در جای‌ جای ایران عزیز معطر گردیده است و در آن زمان پرسنل نیروی دریایی ارتش نیز دوشادوش سایر رزمندگان اسلام سهم بسزایی در خلق این حماسه تاریخی داشته‌اند که به بخش‌هایی از آن رشادت‌ها در این اطلس پرداخته شده است.

 ۳۷۳ صفحه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴: ۳۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اطلس عملیات‌های ماندگار

برای دانلود کتاب اطلس عملیات‌های ماندگار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اطلس عملیات‌های ماندگار
رامین محمدی
۱۳۹۸/۲/۶
درود بر شرف ارتش ایران
مهدی مسلمان
۱۳۹۶/۱۲/۳
خیلی خوبه
Amir Saebi
۱۳۹۹/۳/۲۶
بسیار عالی
درود به تمام دلاورمردان ارتش که اگر نبودند ایران هم نبود.
درورد بر غیرت و شرف تمام این بزرگ مردان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)