دانلود کتاب افتادن برگی به نام فردی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب افتادن برگی به نام فردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب افتادن برگی به نام فردی

کتاب افتادن برگی به نام فردی اثر لئو بوسکالیا، قصه‌ای‌ گرم، حکیمانه و ساده درباره‌ی برگی به نام فِرِدی است؛ درباره‌ی این که گذرِ فصل‌ها چگونه فِرِدی و دوستانش را دگرگون کرد و آن‌ها سرانجام، چگونه همراه برف زمستانی، بر زمین افتادند. این کتاب، درباره‌ی موازنه‌ی ظریفِ میان مرگ و زندگی‌ست.

پرفسور لئو بوسکالیا (Leo Buscaglia)، سخنرانی‌ بود برجسته و صاحب کتاب‌هایی خواندنی مانند عشق. او درباره‌ی کامیابی در زندگی و ایجاد رابطه‌ای عاشقانه با زندگی بسیار سخن گفته است.

پرفسور بوسکالیا 14 کتاب نوشته است که به 20 زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده‌اند و میلیون‌ها نسخه از آن‌ها به فروش رفته است. بعضی از کتاب‌ها او مانند عشق که توسط مسیحا برزگر و توسط همین ناشر به فارسی برگردانده شده است، جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان قرار گرفته‌اند. در ضمن، بسیاری از کتاب‌های او به صورت صوتی عرضه شده‌اند. لئو بوسکالیا در برنامه‌های تلویزیونی بسیاری نیز شرکت کرد. او مدیر یک مؤسسه‌ی خیریه‌ی بزرگ نیز بود. پرفسور لئو بوسکالیا در سال 1998 درگذشت.

در بخشی از کتاب افتادن برگی به نام فردی (The Fall Of Freddie The Leaf) می‌خوانیم:

یک روز، حادثه‌ای شگفت روی داد. همان نسیمی که پیش از این آن‌ها را به رقص درمی‌آورد، اکنون آن‌ها را هُل می‌داد و می‌کشید؛ گویی خشمگین بود. این کارِ باد باعث شد تا برخی از برگ‌ها از درخت کنده شوند و در هوا چرخ بخورند و سرانجام، آرام به زمین بیفتند.
همه‌ی برگ‌ها ترسیده بودند.
آن‌ها آهسته از یکدیگر می‌پرسیدند: «چه اتفاقی افتاده؟»

 ۳۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-91726-6-5 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب افتادن برگی به نام فردی

برای دانلود کتاب افتادن برگی به نام فردی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  افتادن برگی به نام فردی
آمنه شیخ الاسلام
۱۳۹۸/۲/۸
مفهومی عمیق نهفته در کلمات ساده و زیبا
محمد رشتیان
۱۳۹۶/۱۱/۲۲
کتابی بسیار مفید و مختصر با تمثیلاتی بسیار زیبا در مورد زندگی و مرگ است که کلا بیش از نیم ساعت خواندنش طول نمیکشد ولی جذاب و پر کشش است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)