دانلود کتاب الفبای پاتولوژی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب الفبای پاتولوژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب الفبای پاتولوژی

کتاب الفبای پاتولوژی نوشته‌ی نوریه شریفی، علیرضا رضایی و مرادعلی صفایی، موضوعاتی کاربردی مانند تهیه بافت‌ها برای مطالعه میکروسکوپی، انواع رنگ آمیزی‌های بافتی، انتخاب روش صحیح نمونه‌برداری، هدف از فیکس کردن بافت، تهیه اسمیر از مایعات و... را مورد بررسی قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب الفبای پاتولوژی:

آشنایی با وسایل و روش‌های هر شاخه‌ای از علم برای درک صحیح از موضوع ضروری است. در کتاب الفبای پاتولوژی (ABC of pathology) برخی از شایع‌ترین روش‌های مطالعه سلول‌ها و بافت‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت؛ روش‌هایی مانند: تهیه و آماده‌سازی بافت‌ها برای آزمایش، روش‌ها و وسایل مورد نیاز جهت بررسی بافت‌ها که شامل: میکروسکوپ معمولی، میکروسکوپ فاز کنتراست، میکروسکوپ پولاریزه، میکروسکوپ الکترونی، شیمی بافتی و مسائل موجود در تفسیر مقاطع بافت‌ها هستند.

درباره‌ی مجموعه الفبای علوم:

خواندن کتاب‌های این مجموعه، وقت زیادی از شما نمی‌گیرد و به دلیل اینکه زبان ساده و روانی دارد، شما را در پیچ و خم دشواری‌های مطالب گرفتار نخواهد کرد. این کتب موضوعات و مطالب را در حجمی فشرده و با روش‌هایی جدید به شما انتقال می‌دهند. از آثار این مجموعه به دلیل اینکه موضوعات گوناگونی را مورد بررسی قرار داده است، می‌توان به عنوان دایرۀ‌المعارف استفاده نمود.

کتاب الفبای پاتولوژی برای چه کسانی مناسب است؟

بدون شک این کتاب برای تمامی دانشجویان علوم پایه پزشکی مناسب است.

در بخشی از کتاب الفبای پاتولوژی می‌خوانیم:

عامل مهم در به دست آوردن یک تصویر دقیق، با میکروسکوپ، میزان تفکیک اجزاء است، یعنی کوچک‌ترین فاصله بین دو جزء که در آن فاصله، دو جزء قابل دیده شدن به صورت دو شی مجزا هستند. برای مثال اگر دو جزء هنگامی دیده شوند که فاصله آن‌ها 2µm باشد در نتیجه میکروسکوپ قدرت تفکیک 2µm را دارد، اگر همین اجزاء توسط میکروسکوپی که قدرت تفکیک 5µm را دارد مطالعه شوند به صورت یک نقطه دیده خواهند شد. بالاترین قدرت تفکیک توسط بهترین میکروسکوپ نوری حدود 2µm می‌باشد، این باعث بزرگ شدن هزار تا هزار و پانصد برابر شی می‌شود.

 ۱۳۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6252-13-1 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: کلیات پاتولوژی
فصل دوم: کلاس‌های عملی پاتولوژی
منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب الفبای پاتولوژی

برای دانلود کتاب الفبای پاتولوژی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  الفبای پاتولوژی