دانلود کتاب الی و تلفن همراه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب الی و تلفن همراه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب الی و تلفن همراه

کتاب الی و تلفن همراه نوشته‌ی سید علی موسوی از مجموعه خاطرات الی، قصه‌ای آموزنده است که با زبانی ساده تجربیات متفاوت دختری به اسم الی را از شبکه‌های اجتماعی به رشته تحریر درآورده است.

با پیشرفت تکنولوژی و آمدن فضای مجازی و استفاده عموم مردم از آن، در حال حاضر کودکان و نوجوانان زمان بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند. مجموعه‌ی خاطرات الى، به واسطه‌ی روایت‌هایی کوتاه ولی جذاب، در قالب خاطرات سعی دارد تا بر روی فرزندان شما تاثیرگذار باشد. هر کتاب از این مجموعه می‌خواهد تا مفاهیم مختلفی از امنیت در فضای مجازی را به کودکان آموزش داده و بدین منظور از تجربیات‌شان بهره ببرد.

کتاب الی و تلفن همراه مناسب چه کسانی است؟

کتاب الی و تلفن همراه برای کودکان دبستانی قطعا جذاب خواهد بود. سید علی موسوی، کتاب حاضر را منبعی شایسته برای آموزش کودکان می‌داند. او قصد دارد تا ابعاد متفاوت ایمنی کودکان در شبکه‌های اجتماعی را مورد بررسی قرار داده و آنان را با امنیت در فضای مجازی و استفاده ایمن از آن آشنا کند.

در بخشی از کتاب الی و تلفن همراه می‌خوانیم:

سلام. اسم من الى هست.

من یک کودک معمولی‌ام. نمیدانم که در آینده چه کاره خواهم شد، اما مطمئنم که سرنوشت خوبی خواهم داشت. همیشه در مورد بزرگسالی با خودم فکر می‌کنم. امیدوارم که سریع‌تر بتوانم بزرگ شوم. هر بار که از یک بزرگسال در مورد انجام کار جدیدی سوال می‌پرسم، آن‌ها نگاه عجیبی به من انداخته و می‌گویند: «آرزو کن که دوران بچگی‌ات تموم نشه» یا «بذار برای وقتی که یخورده بزرگتر شدی» نمی‌دانم منظور آن‌ها از بزرگتر شدن چیست، چون هر روز نسبت به دیروز، یک روز بزرگ‌تر شده‌ام!

 ۲۹ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8752-21-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب الی و تلفن همراه

برای دانلود کتاب الی و تلفن همراه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  الی و تلفن همراه

نظرات کتاب الی و تلفن همراه

لیلی امینی
۱۳۹۸/۱۱/۳
این کتاب برای کودکان و نوجوانان بسیار مفید است و استفاده درست از فضای مجازی را به آنان نشان میدهد که امروزه به یکی از مشکلات اساسی خانواده هاست
مشاهد همه نظرات (۱)