دانلود کتاب انتخاب عشق (ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انتخاب عشق (ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انتخاب عشق (ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه)

کتاب انتخاب عشق (ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه) نوشته‌ی باربارا دی آنجلیس، راهنمایی درخشان، نیروبخش و موثر را پیش روی شما قرار می‌دهد تا از سطح رابطه‌تان فراتر رفته و عشق که قدرتمندترین نیروی معنوی در زندگی است به وجود آید. امروز بیش از هر زمان دیگر، نیاز داریم که معنی انتخاب عشق را بدانیم.

بیشتر ما زندگی را برای عشق می‌خواهیم. با این حال،‌ عشق صرفا یک احساس، رفتار و یا ارتباطی میان دو نفر نیست؛ بلکه میدانی بی‌حد و حصر از انرژی الهی و در واقع طبیعت واقعی ماست. به اعتقاد باربارا دی آنجلیس در قلب ما قدرتی بسیار بزرگتر از آنچه می‌توانیم تصور کنیم،‌ وجود دارد؛ این قدرت عشق است. این قدرت بی‌پایان، متعالی و عظیم نیروی حیات است که در وجود ما می‌تپد و به هر چیزی که آن را لمس کنیم معنا می‌بخشد.

هر یک از ما در جستجوی یک تجربه مرموز، بی رمق، پرشور و گاهی گمراه کننده برای تجربه عشق هستیم. عشق صرفا یک احساس، رفتار یا حتی پیوندی نیست که شما با فرد دیگری احساس می‌کنید، بلکه یک میدان ارتعاشی و نور خیره کننده و بی‌حرکتی است که انرژی الهی بی‌نهایتی را دارد که به طور طبیعی برای ما ضروری است. برای جستجوی یک عشق واقعی، ناگزیر هستید که آن را کشف کنید.

باربارا دی آنجلس (Barbara De Angelis) در کتاب انتخاب عشق (The choice for love: entering into a new, enlightened relationship with yourself, others & the world) شما را به سفری مقدس به سمت وجود کل دعوت می‌کند و گشایشی را نوید می‌دهد که به واسطه آن به سوی اقیانوس پرشکوه و بی‌کران عشق هدایت می‌شوید.

باربارا دی آنجلیس متولد 1952 او کارشناسی ارشد خود را در رشته روان شناسی، از دانشگاه سیرا و دکترای خود را از دانشگاه کلمبیا پاسیفیک اخذ کرده است. آنجلیس خالق برنامه‌ی تلویزیونی «بگذار عشق کار خود را انجام دهد» بود؛ که جایزه‌ی بهترین برنامه‌ی تلویزیونی را از آن خود کرد؛ صدها میلیون نفر در سراسر دنیا بیننده این برنامه بودند و در نوع خود، موفق‌ترین برنامه درباره‌ی عشق و روابط عاشقانه بود. بدون شک باربارا دی آنجلیس یکی از تأثیرگذارترین آموزگاران زمان ما در زمینهٔ روابط و رشد شخصی است. او یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان در زمینهٔ روانشناسی و شخصیت محبوب تلویزیونی و از سخنران انگیزشی است، باربارا از پیشگامان در زمینهٔ تغییر شخصیت است و یکی از اولین کسانی بوده است که به عمومیت این ایده را داده است.

جملات برگزیده کتاب انتخاب عشق:

- همه‌ی ما برای عشق ورزیدن به دنیا آمده‌ایم. این، اصل و تنها هدف وجود است.
- تنها یک راه به بهشت هست؛ بر روی زمین، ما آن را عشق می‌نامیم.
- قلب کانون تمام مکان‌های مقدّس است. به آنجا برو و در آن سیر و سیاحت کن.
- من جهان را با عشق پُر خواهم کرد و بر روی زمین بهشتی خواهم آفرید.
- ما به جای خلق عشق تمام‌عیار، زمان را با جست‌وجو برای رسیدن به عاشق تمام‌عیار هدر می‌دهیم.
- قلب من، ظرف زرّین من است که با آن، هر روز خدایم را خدمت می‌کنم.

در بخشی از کتاب انتخاب عشق می‌خوانیم:

گاهی اوقات به دلیل مشکلاتی که تحمل کرده‌ایم به غلط احساس می‌کنیم که شایسته‌ی دوست داشته شدن نیستیم. بعد به روح خدا قدرت برتر می‌گوییم: «ای خدا،‌ ای کائنات،‌ ای روح (یا هرچه که باور دارید) مرا ببخش، آیا چهره‌ی مرا می‌بینی؟ من شاد نیستم. من از این وضع ناراحتم، اما کاری هم نمی‌کنم. چه گفتی؟ تو از من می‌خواهی که عاشق باشم؟ فراموشش کن، تو عشق مرا نمی‌بینی چون من از این وضع و بودن با تو خوشحال نیستم!»

من این را «اعلام رسمی شاد نبودن» شما می‌دانم. این وضعیت مانند شرایط کسی است که می‌گوید: «دارم نامزدی‌ام را رسماً به فرماندار اعلام می‌کنم.» افراد زیادی را می‌شناسم که آسوده راه می‌روند و به هر کس که می‌بینند می‌گویند غمگین و ناراحت‌اند، نه الزاماً با کلمات، بلکه با نگرش‌ها و ارتعاش‌های خود. آن‌ها این حالت را به وضوح بیان می‌کنند و می‌گویند که از زندگی، از انسان‌ها و از شرایط موجود ناامیدند.

اگر دارید به راه خود می‌روید، در این صورت باید بدانید که کسانی می‌خواسته‌اند انرژی خلاق شما را از شما بگیرند. این مانند این است که آن‌ها در یک استخر بزرگ و آلوده از ناامیدی افتاده‌اند. «من از مادرم، از همسرم و شریک تجاری‌ام ناامید هستم. حتی از شما هم ناامیدم!»

قطع رابطه از عشق، حیات ما را به خطر می‌اندازد. تداوم نگرانی‌ و بیان درد و رنج، تنها ما را به سمت نابودی سوق می‌دهد. حدس بزنید که این وضعیت چه بلای دیگری بر سر ما خواهد آورد؟ این شرایط امکان وقوع اتفاقات فرخنده‌ای را که ما منتظر آن‌ها هستیم به تعویق می‌اندازد، چون ما با چنان ناامیدی زیادی در حال ارتعاش هستیم که ظرفیت ما را برای پذیرش چیزهای خوب محدود می‌کند.

ما نمی‌توانیم و نباید تنها به دلیل اینکه از شرایط موجود راضی نیستیم، از عشق ورزیدن امتناع بورزیم.

 ۳۷۷ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-253-367-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۷۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
بخش اول: رابطه‌ای تازه‌ با عشق
1. عشق همه جا هست: بازگشت به خانه از آستانه‌ی زیبای قلب
2. ذوب شدن بزرگ شفای رابطه با عشق
3. بازگشایی رشته‌های قلب و وصل کردن مداربندی مقدّس‌ شما
4. عشق ورزیدن به مغز بیدارتان
بخش دوم: شفای واقعی برای قلب‌ شما
5. ترک‌کردن‌های لازم
6. شفقت شجاعانه زیستن با قلب ذوب شده
7. عشق ورزیدن بیشتر به خویشتن
8. کندن زمین برای رسیدن به طلا در گِل‌و‌لای
بخش سوم: زندگی با عشق، اکنون بیش از هر زمان دیگر
9. حکمت نجواگر قلب
10. دروازه‌هایی به سوی عشق
11. خدمت به جهان با قلبی بیدار
12. عشق، اکنون بیش از هر زمان دیگر

راهنمای دانلود کتاب انتخاب عشق (ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه)

برای دانلود کتاب انتخاب عشق (ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انتخاب عشق (ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه)

نظرات کتاب انتخاب عشق (ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه)

علیرضا شیخی
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
چیز خوبیه الان با همچین چیزی مواجه شدم میبینم خیلی مفید و همیشه دردسترس هست تشکر
نفیسه حاجی اقامحمدی
۱۳۹۸/۷/۲۷
عشق گاهی برایم تمام شده مینماید ولی خواندن این کتاب ابعاد دیگری از عشق شاید باز کند
mojde battat
۱۳۹۸/۱/۱۱
ای کاش بیشتر کتابهای روانشناسی رو صوتی داشتین
مشاهد همه نظرات (۶)