دانلود کتاب اهرم‌های خوشبختی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اهرم‌های خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اهرم‌های خوشبختی

اهرم های خوشبختی: چگونه مزرعه‌ی سرنوشتمان را گل‌کاری کنیم؟ (7راهکار تأثیرگذار برای دستیابی به پیامدهایی عالی)

به‌جای این که اجازه دهید رنج و شادی در شما تأثیر بگذارند، بیاموزید چگونه از رنج و شادی به‌نفع خودتان استفاده کنید. اگر چنین کاری را انجام دهید؛ شما بر زندگی‌تان تسلط خواهید داشت. اگر چنین کاری را انجام ندهید؛ زندگی بر شما تسلط خواهد یافت.

در این کتاب به‌یادماندنی، مطالبی را از آنتونی رابینز می‌خوانید که شاید در گذشته هرگز آن‌ها را نخوانده‌اید. او بهترین و مؤثرترین اهرم‌ها یا راهکارهایی را برای شما مطرح می‌کند که تاکنون به آن‌ها پی برده است. این راهکارها در واقع بهترین و بیشترین پیامدها را در زمینه‌ی پیشرفت شخصی برای شما به‌ارمغان می‌آورند. رابینز مطالبش را به‌شیوه‌ای روان و صمیمی مطرح می‌کند. او همه‌ی اشتیاق، تأثیرگذاری و توانایی‌اش را در این زمینه به‌کار می‌برد.

رابینز در این کتاب هدیه‌ای ویژه را به شما تقدیم می‌کند. او می‌کوشد ثمره‌ی سال‌ها تلاش کارشناسانه‌ی خودش را در زمینه‌ی پیشرفت‌های شخصی در اختیارتان قرار دهد. چنین ثمره‌ای در نتیجه‌ی کارکردن با بعضی از تأثیرگذارترین و موفق‌ترین انسان‌ها در سازمان‌های مختلف به‌دست آمده است. رابینز باور دارد که وظیفه‌اش همواره یکسان خواهد بود. او می‌کوشد تغییری مثبت را در زندگی افرادی به‌وجود آورد که برای مشاوره به او مراجعه می‌کنند؛ فرقی نمی‌کند چنین فردی مدیرعامل یا مدیر اجرایی سازمانی بزرگ، معماری نامدار یا فقط و فقط انسانی معمولی باشد که انگیزه‌اش را به‌کلی از دست داده است.

با خواندن این کتاب، پی می‌برید آنتونی رابینز در واقع طرح کلی هفت راهکار را مطرح می‌کند. چنین راهکارهایی به شما توانایی می‌بخشد قدرت تصمیم‌گیری خودتان را به‌شیوه‌ای بهینه به‌کار ببرید و به‌سوی سرنوشتی رهسپار شوید که رؤیای آن را در سر می‌پرورانید و به‌راستی شایسته‌اش هستید.

این کتاب در واقع برگردان یکی از همایش‌های تأثیرگذار رابینز است.

 ۳۲۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-610-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۵۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: راهکار اول: شش نیاز عاطفی‌تان را به‌شیوه‌ای بهینه تأمین کنید
فصل دوم: راهکار دوم: تغییری سازنده را در سه‌گانه‌ی احساسی خودتان به‌وجود آورید
فصل سوم: راهکار سوم: جمله‌هایی شگفتی‌آفرین را درباره‌ی خودتان تکرار کنید
فصل چهارم: راهکار چهارم: بهترین ارزش‌های تأثیرگذار را در زندگی‌تان بیافرینید
فصل پنجم: راهکار پنجم: توانمندانه ارزیابی کنید
فصل ششم: راهکار ششم: سؤال بنیادینتان را آگاهانه طراحی کنید
فصل هفتم: راهکار هفتم: واژگانتان را تغییر دهید تا سرنوشتتان تغییر کند
فصل پایانی

راهنمای دانلود کتاب اهرم‌های خوشبختی

برای دانلود کتاب اهرم‌های خوشبختی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اهرم‌های خوشبختی

نظرات کتاب اهرم‌های خوشبختی

شیوا نژاداسماعیل
۱۳۹۷/۴/۲۶
آنتونی رابینز در این کتاب بسیار منظم و دقیق درباره‌ی ذهن بشر، قانون جذب و جملات شگفت انگیزی که میتونه زندگی شما را شکلی تازه ببخشد و متحول کندو نحو ساختن این جملات توضیح داده به دقت بخونی بخوبی درک کنید و به زیبایی به اونا عمل کنید
Vahid Sadeghi
۱۳۹۶/۴/۴
کتاب خیلی عالی و بی‌نظیر هست اگر به دنبال تغییر هستید حتما مطالعه کنید فقط زمانی مطالب گفته شده ارزشمند و اثرگذار خواهند بود که آن‌ها را قبول داشته باشید و به آن‌ها عمل کنید در غیر این صورت پول و زمان خود را هدر ندهید
فائزه شهیدى
۱۳۹۶/۲/۶
با توجه به مطالعه قبلى از کتابهاى آنتونى رابینز و مطالعه مختصر از کتاب اهرم هاى خوشبختى و نثر شیوا و روان آنتونى مشتاقانه کتاب را تهیه میکنم و به همه دوستان نیز توصیه میکنم به خرید و مطالعه کتاب
مشاهد همه نظرات (۷۴)