دانلود کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید

کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید به قلم کریستین آریلو، یک راهنمای سودمند برای تمام بانوانی‌ست که درصدد تغییر زندگی‌شان برآمده‌اند و به دنبال الگویی مناسب برای زندگی کردن و عشق ورزیدن به خود و دیگران هستند.

درباره کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید:

اگر دنبال زندگی بهتری برای زنان هستیم، باید درباره تمام آموخته‌های پیشین‌مان تجدید نظر کنیم!

کریستین آریلو (Christine Arylo) در کتاب اول من بعد ما (Choosing Me Before We) شما را به سفری در دنیای درون خود دعوت می‌کند. در طول این سفر، به شما بصیرت‌، چشم‌اندازها و گزینه‌های مختلف دربارۀ روابط‌تان ارائه می‌دهد. همۀ این‌ها مشروط به این است که چگونه تصمیم می‌گیرید. تعهد و شجاعت شما نشان می‌دهد که تا به کجا می‌توانید این سفر را ادامه دهید و بیشتر با خود آشنا شوید. در حقیقت این سفر قرار نیست به هتلی پنج ستاره و مجلل منتهی شود، بلکه در مسیر حرکت به سوی شناخت خویش می‌توانید به فضائلی همچون داشتن اعتماد به نفس، قدرت تصمیم‌گیری و مسئولیت پذیری دست یابید.

بسیاری از افراد از کودکی یاد می‌گیرند که دیگران را بر خود ارجح بدانند و این دیگران می‌تواند نقش‌هایی همچون شوهر، نامزد، فرزندان، پدر و مادر، همکاران و دوستان در زندگی شما باشند. اساسا تفکر ایده‎‌آل‌گرایی در زندگی می‌تواند آسیب‌های روحی بسیاری به شما وارد نماید. برای مثال بسیاری از انسان‌ها همواره در تلاشند که هرطور شده است دوستان خوب داشته باشند، با فرد مناسبی ازدواج نمایند، سپس یک بازنشستگی عالی داشته باشند. حال اگر هر یک از این موضوع‌ها مطابق میل و خواستۀ‌ شما اتفاق نیفتد، خود را فردی شکست‌خورده می‌پندارید. در حالی که یک بانوی با اعتماد به نفس و آگاه از خواسته‌های خود می‌داند که به وقوع نپیوستن این حوادث دلیلی بر ناموفق بودن او در تجربۀ زیستن نیست.

نکوداشت‌های کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید:

- خواندن این اثر خارق‌العاده برای هر زنی که خوشبختی را در چیزی غیر از خود جستجو می‌کند، ضروری است. (کیمبرلی ویلسون)
- آریلو با زیرکی و خرد، به ما می‌آموزد که چگونه با دیگران و خودمان ارتباطی منطقی و سرشار از عشق داشته باشیم. (مارسیا ویدر)

خواندن کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این اثر برای تمامی بانوانی که خواستار تحولی شگرف در زندگی‌شان هستند به رشته تحریر در آمده است.

تفاوتی ندارد که اکنون در رابطه‌ای به سر می‌برید یا خیر، ازدواج کرده و یا تجربه زندگی مشترک نداشته باشید... اینکه خودتان را بشناسید و خود حقیقی‌تان را دوست بدارید، برای شما سودمند خواهد بود. با خواندن این کتاب شگفت‌انگیز، بر خواسته‌ها و اهداف خود تمرکز کنید.

با کریستین آریلو بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده‌ای قابل و مشاوری برجسته در حوزه مطالعات زنان است. سخنرانی‌های انگیزشی و پرطرفدار کریستین آریلو در سراسر جهان مخاطبان خود را یافته است و موفقیت‌های کم‌نظیری برای وی رقم زده است. هدف آریلو آگاهی رسانی به زنان و هدایت‌شان در مسیر خودباوری‌ست.

در بخشی از کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید می‌خوانیم:

آیا به‌راستی می‌دانم که که هستم و چه می‌خواهم؟

پیش از آنکه او پاسخ آری بدهد، پیش از آنکه بگوید «من به راستی در زندگی خود چه می‌خواهم و در این زندگی کی هستم؟» هیچ زنی تعهدی برای همۀ عمر ندارد. متأسفانه، بسیاری از زنان پیش از آنکه به زندگی با مردی متعهد شوند، حلقۀ ازدواج به‌دست کنند و پاسخ آری بدهند، نمی‌دانند که چه کسی هستند و از زندگی چه می‌خواهند. وقتی دختری کم‌سن و سال هستیم، وقتی در رویای شاهزاده خانم‌ها هستیم، وقتی به ازدواج فکر می‌کنیم چه چیزی به ذهنمان وارد می‌شود؟ وقتی بزرگ‌تر می‌شویم و به نوجوانی و اوایل دوران بیست‌سالگی می‌رسیم، این رویاها به هدف بدل می‌شوند و برای جمعی حکم وسواس پیدا می‌کنند. در حالی‌که ازدواج ممکن است رخدادی شگفت‌انگیز باشد، پیش از آن مرحله‌ای مهم فرا می‌رسد. امّا بسیاری از مردم از آن محروم می‌مانند: اینکه بدانیم به چه عشق می‌ورزیم و ابتدا، پیش از کشف رویاهایمان، به خودمان اعتماد کنیم.

راه خودشناسی به‌وسیلۀ برقراری روابط با مردان مصداق پیدا می‌کند. در واقع، پیوندهای صمیمانه ممکن است به رشد ما کمک کند. می‌تواند یاری‌مان دهد که خود را بهتر بشناسیم و این چیزی است که اگر تنها زندگی کنیم، نمی‌توانیم به آن دست یابیم. امّا، برای رسیدن به این خودشناسی، نیازی به این نیست که حتماً همسری اختیار کنیم. باید با عمق وجود خود در رابطه و پیوندی نزدیک‌تر قرار بگیریم. در هر مرحله‌ای از زندگی که هستیم و، صرف‌نظر از اینکه با چه مردی پیوند زناشویی بسته‌ایم، باید «من» را شناسایی کنیم. باید به خودآگاهی برسیم، حفره‌های خود را التیام ببخشیم. امیدهایمان را پرده‌برداری کنیم و بدانیم که هستیم. تنها در این صورت است که می‌توانیم بدانیم با چگونه همسری قصد ازدواج داریم. با شناسایی خود است که بهتر می‌توانیم همسرمان را انتخاب کنیم.

 ۱۳۴ صفحه، ۸۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-9876-06-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار: اجازه بدهید یکدیگر را بشناسیم
مقدمه: شما دعوت هستید!
بخش اول: من
فصل یک: شناختن «من»
فصل دو: «من» با حقیقت
فصل سه: دوست داشتن خودم
فصل چهار: اعتماد به «من»
فصل پنج: توجه به «من»
بخش دوم: او
فصل شش: تغییر دادن باورهای درونی
بخش سوم: ما
فصل هفت: دربارۀ «ما» عاقلانه فکر کنید
فصل هشت: به‌دست آوردن صمیمیتی که مشتاقش هستیم

راهنمای دانلود کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید

برای دانلود کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید

نظرات کتاب اول من بعد ما، پیش از ما، من را انتخاب کنید

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.