دانلود کتاب او یک معلم بود

  • از: رامین نورانی
  • ناشر: صفرتاصد
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب او یک معلم بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب او یک معلم بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب او یک معلم بود

کتاب او یک معلم بود به قلم رامین نورانی، داستان زندگی مردی را روایت می‌کند که با تلاش فراوان به افسانه‌ی شخصی خودش در زندگی دست پیدا می‌کند.

درباره‌ی کتاب او یک معلم بود:

شخصیت اصلی این کتاب معلمی است که رویای شخصی خودش در زندگی را محقق می‌کند. او با وجود تمام فراز و نشیب‌ها و ناملایت‌هایی که در زندگی‌اش وجود داشت، دست از تلاش برنداشت و برای تحقق بخشیدن به آرزویش تمام توانش را به کار گرفت. معلم با الهام از کتاب جاودانه‌ی کیمیاگر اثر پائولو کوئلیو، راه رسیدن به رویای خودش را که همان آموختن و آموزش دادن است، پیدا می‌کند.

کتاب او یک معلم بود به په کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این داستان برای علاقه‌مندان به داستان‌های انگیزشی، خواندنی و جذاب است و شما را تشویق به دنبال کردن رویاها و آرزوهایتان در زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب او یک معلم بود می‌خوانیم:

دلش می خواست که انجا نباشد امّا قدرت برخاستن و حتی اعتراض نداشت چشمانش را بست و در افکار خود فرو رفت. تنها هم کلامش تفکراتش بودند که قرار بی قراریش را می ساختند. آنقدر وقت داشت که به همه چیز فکر کند. دلش سخت گرفته بود و دلتنگ تر از همیشه شاید تشویش داشت. ذهنش آرام نبود می دانست که محیط بیمارستان را دوست ندارد. دلش می خواست که فقط آنجا نباشد و از هر قید و بندی رها گردد. داروی خواب آور حاصل از تزریق های پی در پی در حال تأثیر بود. دیگر درد نداشت. آرامشی اندک در وجودش احساس کرد.

شاید خواب کمی حالش را به جا می آورد امّا دلش نمی خواست به خواب رود. تمام وجوذش عاصی بود و نگرانی امانش نمی داد. علّتش را نمی دانست. به آرامی آهی کشید، یاد زمانی که برای اولین بار از پدر و مادرش جدا شده و بار سفر بسته بود افتاد. هنوز بچّه سال بود امّا شوق تحصیل تمام وجودش را فرا گرفته بود. چرا که در دیار خودش جز چند کلاس اول ابتدایی وجود نداشت و بقیه تحصیل را باید در دور دست ها می آموخت به دور از پدری که سرشار از محبت بود و مادری که چون ابر بهار می بارید از دوری فرزند. آن روزها هم چون امروز زندگی رهایش نکرده بود.

 ۲۴۰ صفحه، ۳۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6770-57-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بیمارستان
تنهائی
واروژان
دلارام
لهستانی ها
پایان دبیرستان
زادگاه
سوغات
دانشگاه
محل خدمت
انتقال
تهران

راهنمای دانلود کتاب او یک معلم بود

برای دانلود کتاب او یک معلم بود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  او یک معلم بود

نظرات کتاب او یک معلم بود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.