دانلود کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی

کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی نوشته‌ی لارا نومروف، داستان دختر بچه‌ای را به تصویر را به تصویر می‌کشد که کیکی به یک گربه می‌دهد، اما گربه دردسرها و ماجراهای زیادی را برای او به وجود می‌آورد.

موضوع کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی (If You Give A Cat A Cupcake) چیست؟

روزی دختر بچه‌ای یک کیک به گربه‌ای می‌دهد؛ گربه شکلات‌های کوچک هم می‌خواهد که روی کیکش بپاشد، ولی وقتی دستش به شکلات‌های کوچک می‌رسد، آن‌ها را روی زمین می‌ریزد. زمین را که می‌خواهد تمیز می‌کند، گرمش می‌شود پس باید لباس شنا بپوشد و ... همین‌ ماجراهای دنباله‌دار، لحظات مفرح و بامزه‌ای را برای کودکان رقم می‌زند.

بازی‌های کلامی داستان تخیلی اگر به یک گربه کیک بدهی، به تقویت مهارت‌های کلامی کودکان کمک کرده و والدین می‌توانند بر اساس الگوی این کتاب با کودکان بازی‌های کلامی دیگر را تکرار کنند.

لارا نومروف (Laura Numeroff) را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده‌ی تحسین شده در سال 1953 بروکلین نیویورک متولد شد و به واسطه‌ی کتاب اگر به یک موش شیرینی بدهی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز به حساب می‌آید. چهارمین کتاب نومروف، اگر موش را به سینما ببرید به مدت پنج ماه در لیست بهترین کتاب‌های کودکان نیویورک تایمز قرار داشت. جورج دبلیو بوش و هیلاری کلینتون کتاب‌های وی را برای کودکان خوانده‌اند. همچنین میشل اوباما در عید پاک سال 2010 داستان اگر به یک موش شیرینی بدهی را در کاخ سفید خواند. لارا همچنین از بیش از 100 مدرسه ابتدایی بازدید کرده و سخنران کنفرانس های معلمان در سراسر کشور آمریکا بوده است.

کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی مناسب چه کسانی است؟

داستان سرگرم‌کننده و خنده‌دار این کتاب به همراه تصاویر جذاب برای خردسالان، کودکان پیش دبستانی و دبستانی آموزنده و جالب است.

در بخشی از کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی می‌خوانیم:

اگر به یک گربه کیک بدهی، شکلات‌های کوچک هم می‌خواهد تا روی آن بپاشد. وقتی به او شکلات‌های کوچک بدهی، کمی از آن‌ها را روی زمین می‌ریزد. زمین را که تمیز می‌کند، گرمش می‌شود. پس باید لباس شنا تنش کنی

 ۳۳ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6628-35-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۸۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی

برای دانلود کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اگر به یک گربه کیک بدهی

نظرات کتاب اگر به یک گربه کیک بدهی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.