دانلود کتاب باراک اوباما: در رویای پدر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب باراک اوباما: در رویای پدر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب باراک اوباما: در رویای پدر

زندگینامه شور انگیز و جذاب باراک اوباما را از زبان خودش بخوانید!

 باراک اوباما در چهارم آگوست 1961 به دنیا آمد. سناتور اهل ایالت ایلینویز آمریکا سرانجام توانست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، جان مک کین رقیب جمهوری‌خواه خود را شکست دهد

اوباما اولین آمریکایی-آفریقایی است که از سوی یک حزب سیاسی مهم آمریکا به عنوان نامزد ریاست جمهوری انتخاب ‌شد.

اوباما در این کتاب زندگی خود را از آغاز تا زمانی که به دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد راه یافت شرح می‌دهد، همچنین در این کتاب به موضوعاتی چون نام اصلی‌اش «باراک حسین اوباما»، ماجراهایی چون چگونگی آشنایی مادر آمریکایی با پدر کنیایی‌اش و جدایی آن‌ها در زمانی که او چهارساله بود و پشت سر گذاشتن نوجوانی بدون حضور پدر در خانه پرداخته شده است.«اوباما» همچنین اولین تجربیاتش از نژادپرستی را در زمانی که نوجوان بود، در این کتاب تشریح کرده است.

 ۵۶۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5564-57-0 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت
ویژه امروز: ۵۳۴۰ ت (۴۰%) - 1.79€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب باراک اوباما: در رویای پدر

برای دانلود کتاب باراک اوباما: در رویای پدر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  باراک اوباما: در رویای پدر
milad aliani
۱۳۹۵/۲/۲۰
طرف سخن من به مترجم عزیزی است که این کتاب رو ترجمه کردند. نمیدونم بنا به چه دلیلی 2فصل از کتاب اصلی رو که 19 فصل هست ترجمه نکردند. دقیقا فصل‌های 6 و 9 کتاب اصلی. اما این کتاب شامل 17 فصل است. اولین چیزی که ما در حرفه‌ی ترجمه یاد میگیریم این هست که به متن و نویسنده وفا دار باشیم.
وحید شهبازی
۱۳۹۶/۱۰/۲۱
عالی
آرش فردیان
۱۳۹۵/۱۲/۵
ترجمه خوبی نیست متن اصلا روان نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶)