دانلود کتاب بازگشت به خانه


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بازگشت به خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازگشت به خانه

کتاب بازگشت به خانه، به تالیف تولگا گوموشآی، داستان کودکانی است که در آرزوی بازگشت به خانه هستند. کودکانی که در پرورشگاه‌اند، با دنیا آشتی نمی‌کنند. احساس می‌کنند در دنیا از طرف هیچ‌کسی پذیرفته نشده‌اند و کسی آن‌ها را نمی‌خواهد.

در کتاب بازگشت به خانه میخوانیم:

کودک در خیابان مانده و برای رسیدن به خانه؛ می‌رود و می‌رود ولی هر چه می‌رود به خانه نمی‌رسد.
خواهرش جلو در نشسته و چشمانش به راه دوخته شده و به‌سوی کودک که لباس صورتی عیدش را پوشیده نگاه می‌کند.
ستش را مثل سایبانی به‌روی پیشانیش گذاشته ولی کودک را نمی‌بیند.
کودک قدم‌هایش را تندتر می‌کند. دلش می‌خواهد بدود. ولی آسفالت خیابان هر قدم او را عقب‌تر می‌برد. هر قدم کوچکی که برمیدارد او را از خواهرش؛ خانه‌اش بجای نزدیک شدن دورتر می‌کند.
سمت راست او ماشین‌هایی‌ست که پارک شده‌اند. سمت چپ خانه‌هایی با پنجره‌های چوبی قرمزوگدان‌های پر‌ سفالی‌زن همسایه که لب پنجره چیده شده است. در محله فضای عجیبی مثل حال و هوای آدم‌های فراموشکار جاریست؛ انگار به یاد ندارد که به چه دردی می‌خورده و متعلق به چه کسانی بوده و منتظر چه چیزی بوده؛ کسی هم نبود که بیادش آورد.
تنها یک کودک هست که می‌داند چه می‌خواهد. کودکی که می‌دود تا گردن خواهرش را بغل کند و دست در دست خواهرش وارد خانه‌شان شود و در آغوش مادرش جای بگیرد و موهایش را ببوید و دیگر هیچ‌وقت از خانه بیرون نرود.

 ۳ صفحه، ۳۸۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب بازگشت به خانه

برای دانلود کتاب بازگشت به خانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازگشت به خانه
maryam nazemi
۱۳۹۶/۶/۲۴
طفلی به نام شادی، دیریست گم شده ست/ با چشم‌های روشن براق/ با گیسویی بلند به بالای آرزو/ هر کس ازو نشانی دارد ما را کند خبر/ این هم نشان ما: / یک سو خلیج فارس / سوی دگر خزر
سیامک شاه حسینی
۱۳۹۶/۱۰/۱
زندگی یک یا هزاران سال خوابی بیش نیست *با تمام آرزوهایش شرابی بیش نیست * چند جایی قصه شاد از کتاب زندگی*چون کتابش را ورق زنی الکاتبین بیش نیست.... (ممنو ن از زحمات شمایاحق).
رحیم عظیمی
۱۳۹۶/۷/۲۰
برای یه کتاب رایگان عالی بود! محبت معلم کودک را دوباره بازندگی آشتی داد شاید دیگرکابوس نبیند!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۲)