دانلود کتاب بازگشت پادشاه - جلد سوم ارباب حلقه‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بازگشت پادشاه - جلد سوم ارباب حلقه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازگشت پادشاه - جلد سوم ارباب حلقه‌ها

کتاب بازگشت پادشاه، جلد سوم ارباب حلقه‌ها از مجموعۀ خداوند انگشتری، بزرگترین حماسه‌ی خیالی، تألیف نویسنده‌ی شهیر انگلیسی، آقای جان رونالد روئل تالکین است.

خداوند انگشتری (The Lord of The Rings) داستانی است برای تمام زمان‌ها؛ داستانی در مورد حس نیرومند قدرت‌پرستی و نتیجتاً فساد روح انسانی از یک طرف و عشق و نیاز به آزادی، تنها دو حس برتر، از سوی دیگر.

در کتاب ارباب حلقه‌ها، فرودو بگینز، هابیتی عادی از یکی از روستاهای منطقه شایر، مأموریتی را به عهده می‌گیرد که حتی بزرگان قوم از قبول آن در هراسند؛ مأموریتی بس سهمناک و سرنوشت‌ساز با اندک امید پیروزی، که در خود، سفری درونی از ضعف‌های انسانی بسوی کمال را می‌‌آغازد.

هابیت‌ها مردمان بی‌مزاحمت و در عین حال بسیار باستانی هستند، که در ایام قدیم تعداد آن‌ها خیلی بیشتر از زمان حاضر بوده؛ زیرا آن‌ها عاشق صلح و آرامش و زمین زراعتی خوب بودند: یک مزرعه مرتب و زیر کاشت سکونت‌گاه مطلوبشان بود. با این‌که در کاربرد ابزار ماهر هستند از ماشین آلاتی که از کوره بادی یا آسیاب آبی یا چرخ بافندگی پیچیده‌تر باشد خوششان نمی‌آید و از آن سر درنمی‌آورند. حتی در دوران قدیم بطور کلی از "آدم‌های بزرگ"، به قول خودشان، فاصله می‌گرفتند، و در حال حاضر از انسان‌ها هراسناکند و یافتن آن‌ها دشوار است. آن‌ها تیز گوش و تیز چشم هستند، و با این‌که طبیعتاً کمی چاق به نظر می‌رسند و بدون ضرورت تعجیل نمی‌کنند، با این حال در حرکاتشان چالاک و زبردست هستند.

در ۳ ژانویه سال ۱۸۹۲ در بلوم‌فونتین آفریقای جنوبی، جان رونالد روئل تالکین (John Ronald Reuel Tolkien) به دنیا آمد. ما این نویسنده بزرگ را به خاطر رمان‌های مشهور هابیت‌ها و ارباب حلقه‌های او و نیز در سال‌های اخیر به خاطر اقتباس‌های موفق سینمایی از آثارش می‌‌شناسیم.

تالکین علاوه بر کتاب‌های یادشده که معروف‌تر و شناخته‌شده‌تر هستند، آثار داستانی دیگری به نام‌های سیلماریلیون، ماجراهی تام بامبادیل و می‌رود راه پیوسته تا آن‌سو و کتاب دیگری با نام شهرت پس از مرگ در مورد موضوعی که آن‌ها را رشته افسانه (Legendarium) می‌نامید و در اصل یک اسطوره‌شناسی خیالی برای گذشتهٔ دور زمین است، نوشته‌ است.

وی علاقهٔ وافری به ساختن زبان‌های علمی یا فراساخته داشت. او شاید تنها کسی باشد که ۱۵ زبان ساخته‌ است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
هوا تاریک بود و مری درحالی‌که زیر پتو بروی زمین دراز کشیده بود نمی‌توانست چیزی ببیند؛ ولی هرچند هوای شب ساکن و بدون حرکت بود، در اطرافش درختان پوشیده از چشم آرام زمزمه می‌کردند. او سرش را بلند کرد. آنگاه دوباره صدای آن را شنید: صدای طبلی از دور در تپه‌های پردرخت و دامنه کوه‌ها. صدای آن یک‌مرتبه قطع می‌شد و دوباره از نقطه دیگری گاهی نزدیک‌تر گاهی دورتر به گوش می‌رسید. با خود فکر کرد که آیا قراولان هم آن را شنیده‌اند یا نه.

 ۱۱۴۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-51-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دفتر پنجم
فصل ۱: میناس تیریت
فصل ۲: گذر گروه کبود
فصل ٣: فراخوان روهان
فصل ۴: محاصره گندور
فصل ۵: به پیش راندن روهیریم
فصل ۶: نبرد دشت پلنور
فصل ۷: تل هیزم دنتور
فصل ٨: سرای درمان
فصل ۹: واپسین رایزنی
فصل ۱٠: دروازه سیاه
دفتر ششم
فصل ۱: برج کیریت اُنگول
فصل ۲: سرزمین تاریکی
فصل ٣: کوه فنا
فصل ٤: دشت کورمالن
فصل ۵: نایب‌تخت و شاه
فصل ۶: جدایی‌های بسیار
فصل ۷: بازگشت به خانه
فصل ٨: پاکسازی شایر
فصل ۹: گری هیونز
ضمایم
ضمیمه‌ی الف
ضمیمه‌ی ب
ضمیمه‌ی پ
ضمیمه‌ی ت
ضمیمه‌ی ث
ضمیمه‌ی ج

راهنمای دانلود کتاب بازگشت پادشاه - جلد سوم ارباب حلقه‌ها

برای دانلود کتاب بازگشت پادشاه - جلد سوم ارباب حلقه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازگشت پادشاه - جلد سوم ارباب حلقه‌ها
نوید حوریان
۱۳۹۷/۸/۲
بهترین ترجمه ارباب حلقه‌ها همینه که هست، تشکر از مترجم گرامی و خسته نباشید بابت کاره خوبش
نادیا امیرعضدی
۱۳۹۸/۶/۱
ترجمه خوب است. مشکل تایپ در تمام کتابها وجود دارد. خسته نباشید
Mohadeseh Salahshoor
۱۳۹۹/۱/۲۹
من خیلی این لگولاسو گیملیو دوست دارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)