دانلود کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت

کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت، یک گزارش صریح در مورد بازی‌های دیجیتال  شکل گرفته در مورد توسط تلفن همراه است. این گزارش توسط مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (Direc) و به زبان انگلیسی به نشر رسیده است.

هنگامی که ما در مورد "بازی های دیجیتال" صحبت می‌کنیم، می‌دانیم یک رسانه جدید و پیشرو است. در میان دیگران، یک رسانه جدید است که ارتباط تنگاتنگی با مخاطبش ایجاد کرده است.

بازی با تلفن‌های هوشمند در ایران نسبت به گذشته افزایش یافته است. سال‌ها به دلایلی، تولید و مصرف بازی‌های کامپیوتر و کنسول در ایران کاهش یافته است. بنابراین، حرکت بازی‌های دیجیتال به سمت تلفن همراه است. بازی در ایران به عنوان یک نتیجه، پتانسیل سرمایه گذاری، تولید و انتشار باید فعال شود. بازیکنان هم در انتقال دانش، پیدا کردن جایگاه در بازار جهانی بازی‌های ایرانی و سرمایه گذاری در تولید بازی می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند.

 ۳۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت

برای دانلود کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازی‌های دیجیتال در حرکت
شامراد بابایی
۱۳۹۶/۵/۳۱
کتابهای راجع به شطرنج
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)