دانلود کتاب بانوی قدرت


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بانوی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بانوی قدرت

زهرا سپهرداد در کتاب بانوی قدرت، با ارائه راه‌حل‌های ساده‌، باعث تغییرات کوچک در نگرش و باورهای بانوان سرزمین‌مان می‌شود تا بتوانند در هر شرایط و موقعیتی خیلی راحت یک روز شاد و پرانرژی را تجربه کنند.

چرا بانوان جامعه‌ی ما نباید هدف‌های بزرگ داشته باشند تا برای رسیدن به آن سعی کنند، تا با موفقیتی که کسب می‌کنند بتوانند به کلیه‌ی مسائل کوچک‌تر تسلط پیدا کنند؟ زهرا سپهرداد نویسنده کتاب، تصمیم گرفت در این موضوع تحقیق و بازبینی کند، او همچنین مطالب فراوانی مطالعه کرد تا بتواند این کتاب را به نگارش در آورد. او می‌خواهد برای بانوان سرزمینش بنویسد. برای بانوانی که هر بار دچار بحرانی از سوی مردها می‌شوند، خیلی احساسی و ناآگاهانه با آن برخورد می‌کنند و بر سر دوراهی‌ها، غیرمنطقی عمل می‌کنند.

زندگی آنقدر زیباست و نعمت‌های الهی آنقدر فراوان است که اگر هر شخصی بخواد به اهداف بزرگش برسد، می‌تواند. آنقدر توانایی در وجود بانوان عزیز پنهان است که اگر بخواهید می‌توانید آن‌ها را کشف کنید و وقتی از آن‌ها استفاده کنید آنقدر توانمند خواهید شد که هیچ‌کس جلودار شما نخواهد بود و آنقدر قوی و قدرتمند می‌شوید که هر چقدر مشکلات دشوار و ناملایمات در مسیرتان قرار گیرد آن‌ها را از بالا نگاه خواهید کرد و خیلی آسان به طرز درست و پیشرفته آن را برطرف می‌کنید.

این باور شماست که حقیقت را به وجود می‌آورد. اگر باوری وجود نداشته باشد حقیقتی هم نخواهد بود حتی اگد به خودتان دروغ هم بگویید، کم‌کم بعد از یک مدتی باورش می‌کنید. وقتی باور می‌کنید ایده‌هایتان را بسته‌بندی می‌کنید و حس‌تان با آن همراه می‌شود و این، اتفاقات زیادی را به وجود می‌آورد.

در بخشی از کتاب بانوی قدرت می‌خوانید:

هر زنی و یا هر شخصی تقریبا در هر دو یا سه ماه با بحرانی رو به رو می‌شود، که اگر به سرعت به آن رسیدگی نکند تعادلش را به هم می‌زند و او را به دام می‌اندازد. در همین لحظات بحرانی هست که هر کسی به خودش نشان داده می‌شود که چقدر خود ساخته و فرهیخته شده است و توانمندی‌هایش نشان داده می‌شود.

و حقیقتا تنها راه دستیابی به همه‌ی توانمندی‌ها روش برخورد با همین موقعیت‌های بحرانی است و تو بانوی عزیز باید در مواجهه با بحران‌ها به راه‌حل فکر کنی و هر چه راه‌حل بهتری پیدا کنی و به اقداماتی که می‌تونی انجام بدی بیندیشی؛ می‌تونی کنترل بیشتری روی موقعیت بحرانی داشته باشی.

پس بنابراین کار تو در زمان بحرانی ایستادگی در برابر چالش و موثر عمل کردن و به جلو رفتن و نلغزیدن است، که در این موقعیت وسوسه‌های زیادی برای تو هست که در هر مرحله تو را به عقب بکشونه و زمین بزنه پس سعی کن قوی و محکم بایستی.

 ۵۴ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-248-908-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
تصمیمات طلایی
یک زن هوشمند از کجا شروع می‌کند؟
زن هوشمند چگونه در دشوارترین لحظات بهترین کار را انجام میده و به موفقیت میرسه؟
زن هوشمند چگونه آرامش را برای خود فراهم می‌کند؟
زن هوشمند چگونه اوقات خوبی را برای خود فراهم می‌کند تا بقیه‌ی عمر خود را به بهترین زمان تبدیل کند؟
زن هوشمند چگونه شادی وجودی خود را افزایش می‌دهد؟
احساسات مثبت
احساسات منفی
قدرت درون
حرف آخر

راهنمای دانلود کتاب بانوی قدرت

برای دانلود کتاب بانوی قدرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بانوی قدرت
زهرا سپهرداد
۱۳۹۸/۳/۲۰
سلام به شما بانوان و عزیزانی که کتاب بنده را مطالعه فرمودید. نظرات شما برای من بسیار ارزشمند است و ممنونم ازهمه‌ی شما که نظر میدید.
مینا خضوعی
۱۳۹۸/۳/۲۰
این کتاب هم مثل بقیه کتابهای از این دست بد نیست اما کافی نیست من خانمی ۳۵ ساله با دو فرزند لیسانسه خانه دار و تقریبا ۱۲ ساله که ورزش مداوم میکنم اتفاقا از کارهای هنری هم بیخبر نیستم اتفاقا روزی یکی و بیشتر...
اسما مهرکانی
۱۳۹۸/۳/۱۴
این کتاب واسه شناختنه مشکلات خوبه. ولی کسی ک این مشکلاتو داره باید پیش یه روانشناس بره. چون اغلب ادما واسه جلو نرفتن یه دلیل محکم دارن ک با کتاب خوندن نمیتونن اون چیزی ک میخوانو بدست بیارن. حتما باید واسه مشکلاتمون از یه مشاور کمک بگیریم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۵)