دانلود کتاب بخوان بشنو زندگی کن (مهارت های نه گانه زندگی)

  • از: علی صاحبی
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۳۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بخوان بشنو زندگی کن (مهارت های نه گانه زندگی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بخوان بشنو زندگی کن (مهارت های نه گانه زندگی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بخوان بشنو زندگی کن (مهارت های نه گانه زندگی)

کتابی که در دست شما قرار گرفته است، برای کمک به افرادی است که می‌خواهند در جنبه‌هایی از رفتار که مورد پسندشان نیست تغییر ایجاد کنند. شاید بتوان گفت که تقریباً تمامی افراد در زمان‌هایی در زندگی خود (چه به‌صورت آموخته شده و یا به‌صورت غریزی) به‌سوی رفتارهای خود تخریب‌گر گرایش داشته و دارند. گاهی، به‌خاطر رفتارهای کوچکی که از دیگران سر می‌زند ممکن است بسیار عصبانی شویم، برای مثال وقتی که با رعایت قانون مشغول رانندگی هستیم، ناگهان کسی از پشت سر بوق بزند و با عجله و بدون رعایت موارد ایمنی بخواهد از ما سبقت بگیرد؛ یا کسی که به هر دلیلی عجله دارد، پشت چراغ قرمز به ما اعتراض می‌کند که چرا ایستاده‌ایم و چراغ زرد را رد نکرده‌ایم و یا زمانی‌که عجله داریم مغازه‌دار معطل می‌کند و کارمان را سریع راه نمی‌اندازد.

این کتاب به این منظور آماده شده تا فنون و مهارت‌های ایجاد تغییر در رفتارهای نامطلوب که وابسته به احساسات و نحوۀ تفکر ما هستند را به شما نشان دهد.

ممکن است شما بخواهید که واکنشتان نسبت به دیگران را تغییر داده و روابط دوستانه‌تری با آن‌ها داشته باشید تا بتوانید احساس پرخاشگری و کینه را در خود کاهش‌دهید؛ یا بخواهید سیگار کشیدن و سایر عادت‌های ناپسند خود را ترک کنید و یا شاید بخواهید رابطة‌تان را با همسر، فرزندان و یا همکاران خود بهبود بخشید. ایجاد تغییر و بهبودی در این زمینه‌ها به‌معنی افزایش شانس دست‌یابی به‌اهداف ارزشمند در زندگی و لذت بردن از هستی است.

افرادی که جهانی منظم، هارمونیک و بی‌نقص را جست‌وجو می‌کنند، از قبل پنجرۀ ناامیدی و ناکامی را به‌روی خود گشوده‌اند، چرا که در زندگی واقعی، عزیزانمان می‌میرند؛ عشقمان را از دست می‌دهیم؛ دندان‌های پوسیده را باید بکشیم؛ گاهی بدون دلیل بیمار می‌شویم؛ بعضی وقت‌ها بدون اینکه مقصر ما باشیم تصادف می‌کنیم؛ ضربه می‌خوریم و آسیب می‌بینیم؛ زخم برمی‌داریم؛ گاهی بیماری‌های غیرقابل درمان می‌گیریم، یا عزیزانمان بیماری غیر قابل علاج می‏گیرند؛ گاهی‌اوقات لازم است جراحی کنیم و از همه مهم‌تر اینکه در نهایت همۀ ما پیر می‏شویم و یا بدون اینکه پیر شویم، می‌میریم؛ بنابراین اگر بتوانیم دانش و مهارت‌هایی را بیاموزیم که نگرش و دیدگاهمان را راجع‌به این مسائل واقعی زندگی (مشکلات) تغییر دهند، در شرایط بهتری قرار خواهیم گرفت و بهتر و مؤثرتر می‌توانیم با آن‌ها روبه‌رو و بر آن‌ها مسلط شویم.

 ۲۰۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8310-96-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سپاس از هستی
ملاقات با کودک درون
من زندگی خود را انتخاب می کنم
فنون تغییر زندگی
هدف گزینی
قدرت هدف داشتن
راز شاد زیستن
زندگی در اسارت فکر
مرجغ ضمیر زندگی کجاست؟

راهنمای دانلود کتاب بخوان بشنو زندگی کن (مهارت های نه گانه زندگی)

برای دانلود کتاب بخوان بشنو زندگی کن (مهارت های نه گانه زندگی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بخوان بشنو زندگی کن (مهارت های نه گانه زندگی)

نظرات کتاب بخوان بشنو زندگی کن (مهارت های نه گانه زندگی)

M Z
۱۳۹۶/۱۰/۲۸
این کتاب حاوی جمله‌ها و مطالبی است که کمتر در کتابهای دیگر بچشم میخورد. با مطالعه این کتاب زندگی راحتتر و لذت بخش تر خواهد شد. کمترین چیزی که بدست می‌اورید آرامش واقعیست.
یونس رحیم زاده
۱۳۹۶/۶/۱۸
استاد علی صاحبی از بهترین مدرسان موفقیت ایران هستن... تا اون جایی که من میدونم...

خوشحالم که این کتاب رو نوشتن و مردم میتونن ازش استفاده کنن...
rokhy rokhy
۱۳۹۶/۳/۳۰
خیلییی خوب بود، مرسییییی. دکتر صاحبی واقعا کارش رو بلده. ممنونم کتابراه.
مشاهد همه نظرات (۱۷)