دانلود کتاب برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

  • از: جف اولسون
  • ناشر: سبکتو
  • ۲۴۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

جف اولسون در کتاب برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند (میکروکتاب)، به شما می‌گوید که چگونه با انجام کارهای کوچک، می‌توانید تغییرات بزرگی در زندگی‌تان ایجاد کنید. فرقی نمی‌کند که رویایتان داشتن خانه‌ای بزرگ، درآمد عالی یا سلامتی باشد! برتری خفیف همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

بیش‌تر از 10 هزار نفر با ارسال نامه گفته‌اند که با کتاب برتری خفیف (The Slight Edge) توانستند زندگی‌شان را تغییر داده و به رویاهایشان برسند. برتری خفیف کاری می‌کند که زندگی و خودتان را با دیدگاهی متفاوت ببینید و آن را همان‌طوری بسازید که می‌خواهید. خواهید خواند که چرا بعضی افراد موفق هستند و بعضی دیگر با اینکه هر روز تلاش می‌کنند اما هیچ‌وقت موفق نمی‌شوند.

نخستین نسخه برتری خفیف در سال 2005 منتشر شد و 8 سال بعد نویسنده نسخه جدیدی از آن را ارائه داد که همین میکروکتابی است که شما آن را مطالعه می‌کنید.

جف اولسون (Jeff Olson) با ایده‌اش که برتری خفیف است، توانسته به میلیون‌ها نفر کمک کند و باور دارد که جایگاهی که خودش امروز دارد را مدیون برتری خفیف است. او، جوان‌ترین مدیر فرودگاه آلبوکرکی، یکی از 5 مدیران برتر در یکی از شرکت‌های بزرگ در حوزه تکنولوژی و نویسنده‌ای چند میلیون دلاری است. او با یک تیم کوچک توانست درآمد یک شرکت بزرگ را 400 درصد افزایش دهد و یکی از بزرگترین شبکه‌های توسعه فردی در دنیا را تاسیس کرده است.

در بخشی از میکروکتاب برتری خفیف می‌خوانید:

بهترین چیزی که می‌توانید به خودتان هدیه دهید، هوشمندانه‌ترین سرمایه ‌گذاری‌تان است و هوشمندانه‌ترین سرمایه‌گذاری‌تان، سرمایه‌گذاری روی توسعه فردی است. لینکلن یک جمله معروف دارد که می‌گوید: اگر برای قطع کردن یک درخت 6 ساعت زمان داشته باشم، 4 ساعت آن را صرف تیز کردن تبرم خواهم کرد. در زندگی واقعی شما همان تبر هستید که برای رسیدن به مقصد باید روی خودتان کار کنید. وقتی شما تبر تیزی داشته باشید، بهترین جهت برای قطع درخت را بدانید و نیروی لازم را هم داشته باشید، در کمترین زمان ممکن به نتیجه می‌رسید. می‌بینید، همه چیز دست شماست.

پیش از این در مورد قدرت زمان گفتیم و اینکه چطور برای رسیدن به اهداف می‌توانید از آن استفاده کنید. اما حالا می‌خواهم شما با قدرت دیگری که مهم‌ترین نیرو در زندگی است آشنا کنم: قدرت یادگیری مداوم.

وقتی از یادگیری می‌گویم منظورم کتاب‌های مدرسه‌ای نیست، منظورم الگوبرداری از دیگران و شنیدن نصیحت‌هایشان هم نیست، بلکه از همه نوع یادگیری حرف می‌زنم. یادگیری چیزی است که شما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهد و تسلط‌تان روی برتری خفیف را بیشتر می‌کند. طبق یک آمار بیش از 58 درصد از مردم بعد از فارغ‌التحصیلی دیگر کتابی نخواندند. شوکه شدید؟ آن‌ها همان 95 درصد افراد معمولی هستند که در خامه غرق می‌شوند. آن‌ها تمام زندگی‌شان را صرف ساختن رویاهای دیگران می‌کنند. به نظرتان خودشان هیچ رویایی ندارند؟ البته که نه. فقط آن‌ها دانش رسیدن به رویاهایشان را ندارند. البته وقتی از کتاب نخواندن حرف می‌زنم منظورم کتاب‌های رمان و داستان‌های جنایی نیست، البته که این کتاب‌ها خوب هستند اما برای اینکه روی منحنی موفقیت باشید، هیچ تاثیری ندارد. شاید بهتر است بگویم آن 95 درصد ذهن‌شان را با مطالبی که هیچ فایده‌ای برایشان ندارد پر می‌کنند.

اگر هر روز فقط 10 صفحه کتاب بخوانید، در پایان ماه، سیصد صفحه کتاب خوانده‌اید. مثلا کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را انتخاب کنید. به نظرتان ارزش ندارد برای کتابی که نویسنده یک عمر در مورد مطالبش تحقیق کرده و اطلاعاتی شگفت‌انگیز به شما می‌دهد، یک ماه صرف کنید؟ شما با مطالعه کتاب‌های ارزشمند، روی خودتان سرمایه‌گذاری می‌کنید. و این کار هم مانند تمام کارهای زندگی هم انجام آن و هم انجام ندادن آن ساده است. اما آنچه که در طول زمان مرکب می‌شود و اتفاق می‌افتد، انتخاب شماست.

 ۲۷۲ صفحه، ۲۸۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
فصل اول: عملکرد برتری خفیف
ولگرد ساحلی و میلیونر
اولین عنصر
عنصر گمشده
انتخاب
سنبل آبی
سطل
در انجام کارهای پیش‌پا افتاده ماهر شوید
فصل دوم: آهسته‌تر بروید تا سریع‌تر برسید
در دام جهش کوآنتومی نیافتید
راز شادی
اثر موجی
فصل سوم: با سکه یک سنتی شروع کنید
دو مسیر زندگی
مهارت در برتری خفیف
روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید
یادگیری تئوری یا عملی
فصل چهارم: یادگیری از منتورها
چهار هم‌پیمان برتری خفیف
قدرت تکمیل
عادت‌های برتری خفیف را در خودتان پرورش دهید
3 قدم تا رسیدن به رویاها
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

راهنمای دانلود کتاب برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

برای دانلود کتاب برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

نظرات کتاب برتری خفیف: کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می‌سازند

Salar Ghazani
۱۴۰۰/۱/۱۵
بسیار کتاب خوبیه که به آدم واقعا جهت میده نسخه میده میگه چیکار کن تا نتیجه بگیری
و چیزی برای گفتن داره البته این خلاصه اس
ولی کاملا ازش راضی بودم
من بهتون میگم کفایت میکنه خوندنش و یه فرمولی به آدم میده که اگه یکسری کارهارو برای خودت هرروز تکرار کنی و وقت بذاری اونا برات میشن سرمایه و خبره میشی
توشون
مثلا یه بخشی از کتاب یک سکه یک سنتس ماد میکه که هرروز عین قلک روی قسمت‌های از. زندگیت کار کن مثل مطالعه و مهارت‌ها و ورزش و اینا برات جمع میشه
یکی از جملات قشنگ کتاب هم که خاطرم مونده اینه که میگه: اگه میخوای توی کاری حرفه‌ای و استاد بشی یکسال توش حضور مدام داشته باش
حتما بخونید این یکی از اون ۷ عادتی که توی کتاب هفت عادت مردمان موثر گفته شده
تکرار=بدست آوردن مهارت‌ها پیشرفت قطعی
Zahra Davoudabadi
۱۳۹۸/۶/۶
سلام و عرض ادب و احترام
دوستان عزیز کتاب خون من، این کتاب جز بهترین کتاب‌هایی بوده که من خوندم و توصیه میکنم که اون رو نه یک بار، چندین و چند بار بخونید و راهکاراش رو استفاده کنید تا "معجزش" رو ببینید
شاد و موفق و پیروز باشید
arash askaryi
۱۳۹۸/۴/۱۸
کاش از دوران ابتدایی بجای اونهمه کتاب بی‌کاربرد این کتاب رو بهمون حتی شده به اجبار آموزش میدادن ممنونم از کتابراه خیلی❤🙏🌹
مشاهد همه نظرات (۱۷۹)