دانلود کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو

کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو اثر ارنست همینگوی، دربردانده‌ی چند داستان است که لایه‌های مخفی درون انسان را به تصویر می‌کشد. شما را پس از هر داستان در دالان‌های ذهن‌تان سرگردان می‌کند و سوال‌های زیادی را پیش روی‌تان قرار می‌دهد.

ارنست همینگوی (Ernest Hemingway) در کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو (The Snows of Kilimanjaro) سعی می‌کند درد و رنج انسان و نقش بی‌رحمی طبیعت در این درد و رنج را نشان دهد. این کتاب باعث می‌شود دریابید که در سخت‌ترین شرایط هنوز امید وجود دارد و فقط کافی است هدفتان را پیدا کنید و آن را بخواهید.

داستان‌های این کتاب عبارتند از: برف‌های کلیمانجارو، حقیقت و خیال، پایان رنج‌ها، مادر، خون و شن، فروافتادگان، پنجاه اسکناس هزاری.

داستان اصلی این مجموعه با نام برف‌های کلیمانجارو درباره‌ی کوهی به همین نام است به ارتفاع 6570 متر که بلند‌ترین قله‌ی آفریقاست. در نزدیکی قله‌ی غربی لاشه‌‌ی خشکیده و یخ زده‌ی پلنگی دیده می‌شود. مشخص نیست که پلنگ در آن ارتفاع دنبال چه بوده و چه می‌کرده است.

داستان کلی شرح حال مردی است که در لحظه مرگ، فرار و گریز خیالی خود را چنان به صورت واقعی و تاثیرگذار روایت می‌کند که مخاطب را مجبور به باور کردن، می‌کند. داستان با صحنه‌ای از مردی که در حال مرگ است، شروع می‌شود و ناگهان با یک فلاش‌بک به گذشته برمی‌گردد و چگونگی اتفاق افتادن حادثه‌ای را به تصویر می‌کشد. سپس با گریزی خیالی دوباره به زمان حال برمی‌گردد تا نشان دهد که چنین مرگی روی داده است. براساس این داستان یک فیلم سینمایی در سال 1952 ساخته شده است.

ارنست همینگوی از نویسندگان برجسته‌ی معاصر ایالات متحده آمریکا و برنده‌ی جایزه نوبل ادبیات است. او در سال 1899 در آمریکا در یک خانواده متمول متولد شد. پدرش پزشک بود و مادرش نیز پیانو و آواز تدریس می‌کرد. وی نویسندگی را با نوشتن در روزنامه در دوران مدرسه شروع کرد. در جنگ جهانی اول داوطلبانه به جنگ رفت اما به دلیل ضعف بینایی مجبور به بازگشت شد و در صلیب سرخ به عنوان راننده آمبولانس مشغول به خدمت‌رسانی شد.

ارنست همینگوی از پایه‌گذاران یکی از تأثیرگذارترین انواع ادبی، موسوم به «وقایع‌نگاری ادبی» شناخته می‌شود. از مطرح‌ترین کتاب‌های همینگوی می‌توان به پیرمرد و دریا اشاره کرد. او در سال 1961 با یکی از تفنگ‌های محبوبش خودکشی کرد. ابتدا خانواده‌اش علت مرگ را در رفتن تیر از اسلحه هنگام تمیز کردن آن بیان کردند؛ اما همسرش بعد از پنج سال به انجام خودکشی توسط همینگوی اعتراف کرد.

 ۶ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۳۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
داستان اول: برف‌های کلیمانجارو - قسمت اول
۱۴ دقیقه
برف‌های کلیمانجارو - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
برف‌های کلیمانجارو - قسمت سوم
۱۹ دقیقه
برف‌های کلیمانجارو - قسمت چهارم
۳۰ دقیقه
برف‌های کلیمانجارو - قسمت پنجم
۱۲ دقیقه
برف‌های کلیمانجارو - قسمت ششم
۱۹ دقیقه
داستان دوم: حقیقت و خیال - قسمت اول
۲۱ دقیقه
حقیقت و خیال - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
حقیقت و خیال - قسمت سوم
۲۱ دقیقه
داستان سوم: پایان رنج‌ها - قسمت اول
۲۴ دقیقه
پایان رنج‌ها - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
داستان چهارم: مادر - قسمت اول
۲۹ دقیقه
مادر - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
داستان پنجم: خون و شن
۲۱ دقیقه
داستان ششم: فرو افتادگان
۲۹ دقیقه
داستان هفتم: پنجاه اسکناس هزاری - قسمت اول
۲۳ دقیقه
پنجاه اسکناس هزاری - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
پنجاه اسکناس هزاری - قسمت سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو

برای دانلود کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برف‌های کلیمانجارو

نظرات کتاب صوتی برف‌های کلیمانجارو

رضا گودرزی
۱۳۹۸/۲/۵
حس خوبیه وقتی داستان همچین جهتگیری را بهت القا کنه. شاید کمی قدیمی است و باید طرفدار واقعی آنرا بخواند و لذت ببرد.
S A
۱۳۹۸/۷/۹
همینگوی همیشه جزو بهترین‌هاست و در هر حالی میشه خوندش
مشاهد همه نظرات (۲)