دانلود کتاب برنامه نویسی هسته لینوکس، خودتان سیستم عامل بسازید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برنامه نویسی هسته لینوکس، خودتان سیستم عامل بسازید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برنامه نویسی هسته لینوکس، خودتان سیستم عامل بسازید

کتاب برنامه نویسی هسته لینوکس، خودتان سیستم عامل بسازید نوشته حسین بلوچیان و سعید بلوچیان، به تاریخچه، نصب و پیاده‌سازی، الگوریتم زمان‌بندی، ساختارهای داده‌ای و بسیاری از موارد دیگر سیستم عامل لینوکس می‌پردازد.

لینوکس یک سیستم عامل متن باز است. این خصوصیت به دلیل در دسترس بودن کدهای منبع و شخصی کردن هر نرم‌افزار با توجه به سلیقه و نیاز هر برنامه‌نویس، مورد استقبال قرار گرفته است. بسیاری از سیستم‌هایی که امروزه از آن‌ها استفاده می‌شود بر پایه هسته لینوکس بنا شده و احتمال دارد شما هم یکی از آن‌ها را استفاده کرده باشید مثل اوبونتو، فدورا، کوبونتو و دیگر موارد و هر یک دارای کارکرد، گرافیک و به‌روزرسانی‌های متفاوتی هستند که علاقه‌مندان خاص خود را دارند.

بسیاری از نرم‌افزارها مثل فتوشاپ، آفیس و ... که تعداد زیادی از افراد در سیستم عامل ویندوز از آن‌ها استفاده می‌کنند برای لینوکس طراحی نشده، از آنجایی که لینوکس یک سیستم عامل متن باز است فقط اجازه طراحی و نصب نرم‌افزارهای همین سیستم عامل که رایگان هم هستند را می‌دهد. با این حال لینوکس نرم‌افزارهایی مشابه آفیس و فتوشاپ اما با کمی تفاوت و با امکانات کمتر نسبت به سیستم عامل ویندوز را در خود دارد.

در این کتاب با بررسی ساختار کد هسته لینوکس، توابع و عملکردهای اساسی این سیستم عامل امکان شخصی‌سازی سیستم عامل مذکور به صورت عملی در اختیار شما قرار گرفته است.

 ۲۷۸ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-231-158-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب برنامه نویسی هسته لینوکس، خودتان سیستم عامل بسازید

برای دانلود کتاب برنامه نویسی هسته لینوکس، خودتان سیستم عامل بسازید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برنامه نویسی هسته لینوکس، خودتان سیستم عامل بسازید

نظرات کتاب برنامه نویسی هسته لینوکس، خودتان سیستم عامل بسازید

Mahdi Alizadeh
۱۳۹۹/۲/۸
درود
کتاب فوق العاده‌ای هستش. سپاس از نویسندگان این کتاب بسیار با ارزش.
کسانی که به لینوکس علاقه دارن، حتما این کتاب رو مطالعه کنن.
ایرج میرزازاده
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
موضوع جالب و جدید بود:)
مشاهد همه نظرات (۲)