دانلود کتاب برند ضد گلوله


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برند ضد گلوله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برند ضد گلوله

کتاب برند ضد گلوله نوشتۀ احسان مهدی نژاد و محمد متانت جهرمی، با ریتم مشخص و متناسب، و با اطلاعات و مثال‌هایی جهانی و ایرانی فضای خوبی در ذهن مخاطب ساخته تا راحت‌تر بتواند به فکر برندسازی در شرایط محیطی ایران باشد.

کتاب برند ضد گلوله، صفرتاصد ساخت برند ویژه ایران است که این فرآیند را برای مخاطب ایرانی ساده و ارزان کرده است.

نویسندگان این کتاب، با تجربه چندین ساله در بازار ایران و ترکیب این تجربه با علوم برندسازی روز دنیا یک دستورالعمل بسیار کاربردی برای مخاطب تهیه نموده‌اند.

در این کتاب قدم به قدم فرآیند برندسازی آموزش داده شده است، به صورتی که حتی اگر شما هنوز کسب و کاری را راه‌اندازی نکرده باشید هم برایتان به شدت مفید است و اما اگر کسب و کاری دارید که به دنبال سود و فروش بیشتر هستید یا دوست دارید که برند شوید، این اثر به شما نکاتی را یادآور خواهد شد که می‌تواند شما را در زمانی معقول به برندی قدرتمند یا همانطور که از نام کتاب مشخص است به برندی ضد گلوله بدل کند.

در هر فصل این کتاب ده‌ها تمرین قرار داده شده است که مزیتی رقابتی به این کتاب می‌دهد. شما زمانی که یکی از مفاهیم برندینگ را فرا می‌گیرید سریعا باید تمریناتی را برای کسب و کار کنونی یا آینده خود انجام دهید. انجام این تمرینات شما را به شدت قدرتمند و با تجربه خواهد ساخت.

شاید بتوان گفت خواندن و اجرای تمرینات این کتاب به مانند شرکت در یک کارگاه آموزشی است!
ضمنا داخل کتاب و در بین فصول شما می‌توانید از ده‌ها لینک مرتبط با موضوعات برخوردار شوید که به شدت باعث درک هر چه بهتر مفاهیم برندسازی برای شما می‌گردد.

امروزه بسیاری از مدیران کسب‌ و کار به جای شنیدن مطالب کلی که عمدتا ترجمه ‌شده هستند، به دنبال نمونه‌های واقعی و اجرا شده برندسازی در ایران و جهان می‌گردند تا از آن‌ها یاد بگیرند و در کسب و کار خود پیاده‌سازی کنند.

کتاب «برند ضدگلوله» به جرات تنها کتابی است که با این گستردگی و به صورت دسته‌بندی شده به بررسی نام‌های تجاری مختلف بومی و غیربومی پرداخته است.

این کتاب، خوانندگان را با دنیایی از مثال‌ها و راهکارهای جذاب، سرشار از ایده‌های جدید می‌کند. و به عنوان منبعی برای ایده‌های ناب و برای همه علاقمندان کسب وکار و علی‌الخصوص برندسازی یک دروازه جدید است.

در بخشی از کتاب برند ضد گلوله می‌خوانیم:

مغز ما انسان‌ها از دو نیمه راست و چپ ساخته شده است که بر اساس تحقیقات دانشگاهی در دهه 50 میلادی یعنی حدود 1330 هجری شمسی، مشخص شد که هر نیمه، روی موارد متفاوتی، عملکردهای خاص‌تری دارد.

به عبارتی، قسمت چپ مغز ما مسئول منطق، ریاضیات و هدف‌گذاری‌های خطی است، اما قسمت سمت راست ما مسئول نمادها، هنر، تصویر، نقاشی، خلاقیت، تصویر کلی و شهودی است؛ برای مثال، وقتی چراغ‌های راهنمایی، از سه رنگ قرمز، سبز و زرد ساخته شده‌اند، این رنگ‌ها و بهتر است بگویم نمادها بدون ترجمه، برای ما عملکرد دارند.

یعنی زمانی که چراغ قرمز را می‌بینیم، بدون نیاز به ترجمه خاصی یاد گرفته‌ایم باید ترمز بزنیم، چون سمت راست مغز ما به‌ سرعت فرمان را صادر می‌کند. حال اگر قرار بود به‌ جای رنگ قرمز از نوشته‌ای برای ایستادن استفاده شود، میزان تصادفات به‌ شدت افزایش می‌یافت، چون باید چند میلی‌ثانیه برای ترجمه این کلمه زمان صرف می‌شد.

نکته‌ای که نباید از آن غافل شد این است که قسمت‌های چپ و راست مغز ما با یکدیگر کار می‌کنند؛ به عبارتی، مثل دو بال پرنده، ما به هر دوی این مغزها نیاز داریم.

اکنون در قسمت کلید انتخاب اسامی تصویری، بیشتر تمرکز ما روی قسمت سمت راست مغز است.
سالیان سال است که شرکت سوخت‌های فسیلی «شل»، اسم و تصویر یک صدف را برای خود انتخاب کرده است.

البته شاید به‌ دلیل نبود فعالیت این برند در ایران، برخی این برند بین‌المللی را به خوبی نشناسند، اما این یک برند تصویری بسیار معروف و قدرتمند است.

 ۴۳۵ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-775-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: ایده‌یابی برای ساختن برند ضد‌ گلوله
فصل دوم: استراتژی تمایز ضد گلوله
فصل سوم: انتخاب اسم برند ضد گلوله
فصل چهارم: شعار ضد گلوله
فصل پنجم: حواس پنج‌گانه و رنگ ضد گلوله
فصل ششم: لوگو ضد گلوله
فصل هفتم: رهبری و مدیریت برند (به همراه برند پلن و پیشنهاد کتاب‌هایی عالی)
جمع‌بندی کتاب برند ضد‌ گلوله
تشکر و قدردانی

راهنمای دانلود کتاب برند ضد گلوله

برای دانلود کتاب برند ضد گلوله و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برند ضد گلوله
رضا یاوری
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
سلام استاد
کتاب بسیار جامع و خوبی برای طراحی برند تدوین کرده اید
این کتاب یک کتب قوی و فوق العاده در زمینه یادگیری نیز می‌باشد
امید وارم موفق باشید
در مسیر تعالی باشید...
علی انصاری لاری
۱۳۹۷/۱۲/۴
سلام من این کتاب مطالعه کردم بسیار آموزنده و پر محتوا بود و مشخص بود که نویسنده کتاب هرگز نخواسته کتابی ساده و سرسری رو تحویل بده و به محتوای کتاب بسیار دقت کرده
علی مشایخ
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
سلام. استاد بزرگوار
واقعا کتاب جالب و اثر بخشی بود
انصافا لذت بردم که چقدر خوب با شرایط ایران مطابقت داره
نمونه هاش عالین
بهتون تبریک ویژه میگم
من این کتاب رو زمانی خوندم که وقت زیادی نداشتم ولی این قدر جالب بود که بسیاری از اوقات دوست نداشتم مطالعه‌اش رو رها کنم و به کارهای دیگه برسم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)